Šių ženklų atstovai labai atsargiai renkasi žodžius, tarsi norėdami įsitikinti, kad viskas, kuo jie ketina pasidalinti, bus išgirsta ir tinkamai suprasta. Jie nenori griauti santykių ar kaip kitaip pakenkti.

Šie žmonės niekada nesielgia impulsyviai ir nerizikuoja, rinkdamiesi žodžius. Atsargūs zodiako ženklai yra labai santūrūs. O vienas pagrindinių jų tikslų yra niekam nepakenkti savo kalba.

Kurie zodiako ženklai priklauso šiai grupei?

1. Vėžys

Vėžiai kartais atrodo drovūs ir tylūs žmonės, nes yra puikūs klausytojai ir jiems labiau rūpi išgirsti, ką jiems sako. Jie neskuba kalbėti ir niekada netrukdo pašnekovui.

Vėžys visada laikosi ramiai nuošalyje. Bet iš tikrųjų jis žiūri į tai, kas vyksta aplink jį. Kartais dėmesingiausias ir mąsliausias pokalbio žmogus yra tas, kuris ramiai klauso ir nebando įterpti savo svarbaus žodžio.

2. Mergelė

Mergelė labai atsargi, nes, prieš kalbėdama, pagalvoja. Ji labai dėmesinga savo žodžiams ir nenori pasirodyti it kalbėtų tuščiai, nė nesuprasdama apie ką.

Mergelė pagalvoja apie visas galimas savo žodžių pasekmes ir įtaką kitiems žmonėms bei sau. Jis žino, kaip rinktis žodžius.

Šio ženklo atstovai gali ilgai dvejoti ir galvoti apie tai, ką ketina pasakyti. Tačiau iš išorės jų tyla atrodo kaip nepatogumas ir drovumas.

3. Skorpionas

Skorpiono santūrumas kartais gali atrodyti kaip arogancija ar viršenybės rodymas. Skorpionai nepaskęsta savo mintyse ir žodžiuose. Tačiau jie mieliau tyli ir laiko burną užčiauptą.

Jie yra labai paslaptingos asmenybės ir visai nenori dalintis savo paslaptimis (ar kita informacija) su kitais. Skorpionai turi labai pasitikėti žmogumi, kad bent truputį atsivertų.

Kartais būna, kad jie išvis nieko nesako. Jei Skorpionui reikia surinkti savo mintis ar jas pergrupuoti, geriausia tiesiog palikti jį ramybėje.

4. Ožiaragis

Ožiaragiams dažnai būdingos tylos akimirkos. Jei jie yra vakarėlio šeimininkai ar rengia pristatymą viešai, jų kalba yra gana gerai sudėliota. Jie žino, kaip pasirinkti tinkamą išraišką, ir renkasi žodžius.

Bet kitose situacijose Ožiaragiai gali būti atsiskyrę ir tylūs, atrodyti tolimi ir niūrūs. Kai jie jaučiasi nepatogiai bendraudami, jie norės likti nuošalyje. Jie nepritrauks dėmesio ir tiesiogine prasme taps nematomi ir negirdimi.

5. Žuvys

Žuvys yra labai jautrios ir atsargiai slėps savo jausmus, nes kiti žmonės dažnai palaiko jas droviomis ir susidrovėjusiomis.

Jos yra linkusios jaustis nepatogiai, būdamos kambaryje, kuriame pilna nepažįstamų žmonių. Kaip tipiški intravertai, Žuvys nežino, kaip kreiptis į nepažįstamuosius ir pradėti užmegzti ryšius.

Šis ženklas geriausiai save išreiškia kūrybingumu ir nemėgsta daug bendrauti su žmonėmis.

Šaltinis

Nemokamai užsiprenumeruokite ir pirmieji gaukite mūsų naujausius straipsnius bei nuotraukas

👇

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].