Yra žmonių, kuriems nelabai patinka sakyti tiesą. Astrologai įvardijo 5 zodiako ženklus, kurie prireikus gali lengvai meluoti arba pasakyti tai, ką pašnekovas tikisi iš jų išgirsti…

5 vieta: Skorpionas

Šio ženklo atstovai negali būti vadinami patologiniais melagiais, jie tiesiog yra labai paslaptingi. Skorpionai nepasitiki niekuo, išskyrus savimi ir keliais pačiais artimiausiais draugais. Norėdami suprasti šiuos žmones, turite atkreipti dėmesį ne į tai, ką jie jums sako, o į tai, ką nutyli. 

4 vieta: Dvyniai

Šie žmonės tikrai nemėgsta parodyti savo tikrų emocijų visuomenei, todėl Dvyniams lengviau pasakyti, kad „viskas tvarkoje“, nei ilgą laiką aiškinti, kodėl jie nuolat dėl kažko pergyvena ir nervinasi.

3 vieta: Svarstyklės

Bendraujant su šio ženklo atstovu, kartais labai sunku atskirti tiesą nuo melo. Kaip ir Dvyniai, Svarstyklės nuolat keičia savo mintis, todėl dažnai ir pačios pradeda tikėti savo sugalvotomis istorijomis.

2 vieta: Vėžys

Šio ženklo atstovai meluoja lengvai ir net grakščiai: aplinkiniai net neįtaria, kad Vėžiai su jais nėra sąžiningi. Šio ženklo atstovai – manipuliatoriai, galintys įtikinti kitus bet kuo!

1 vieta: Žuvys

Tikrasis pasaulis yra per žiaurus šiems švelniems padarams, todėl jie nuolatos bando jį pagražinti. Tipiškos Žuvys gyvena įsivaizduojamame pasaulyje, kur skraido daugybė drugelių ir kur visi aplinkiniai myli vienas kitą. 

Ar sutinkate su šiuo horoskopu? Pateikite savo nuomonę komentaruose!

Šaltinis

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].