5 Zodiako ženklai, kurie dažnai užmezga toksiškus santykius

Beveik kiekvienas savo aplinkoje gali rasti draugą ar pažįstamą, kuris nuolatos užmezga toksiškus santykius. Astropsichologai pastebėjo, kad tokie žmonės yra tam tikrų Zodiako ženklų atstovai ir turi sunkų charakterį.

Avinas

avinas, savaitės horoskopas, vyrai, trūkumai

Avinas visada siekia nepriklausomybės. Jie dominuoja santykiuose, nori tapti atrama mylimam žmogui ir yra pasirengęs prisiimti visas pagrindines pareigas šeimoje. Dažnai paaiškėja, kad partneris pripranta prie tokios dalykų tvarkos ir begėdiškai ja naudojasi, pamažu nustoja matyti Avine visavertę asmenybę, o tai griauna santykius.

Vėžys

Vėžiai dažniausiai būna pesimistiški, labai emocingi žmonės, beviltiškai norintys meilės ir nuolatinės paramos. Vėžiai dažnai painioja tikrąją meilę su simpatija, o vėliau nuo to kenčia. Jie atiduoda visą savo rūpestį ir meilę savo partneriui, tikisi neribotos meilės ir palaikymo mainais, o jų apetitas tik auga su laiku. Norėdami patraukti mylimojo dėmesį ir sužadinti gailestį, Vėžiai viską dramatizuoja. Galų gale partneris negali pakęsti šio negatyvo ir nutraukia santykius.

Svarstyklės

Svarstyklės įsitraukia į toksiškus santykius dėl savo naivumo ir nesugriaunamo tikėjimo geriausiu. Šio Zodiako ženklo atstovai siekia rasti teigiamų bruožų net ir pačiuose negarbingiausiuose žmonėse. Jie stengiasi tokiam partneriui įskiepyti geras manieras ir įtikinti save bei kitus, kad susitikinėja su nuostabiu žmogumi. Tačiau tokia saviapgaulė galiausiai virsta trauma pačioms Svarstyklėms, kai jos pagaliau suvokia tiesą.

Ožiaragis

Ožiaragiai stengiasi atrodyti stiprūs ir nepriklausomi, tačiau iš tikrųjų jie yra pažeidžiami ir neapsaugoti. Neatsitiktinai daugelis jų labiau mėgsta vienatvę – juk meilė juos žeidžia. Dažnai, negalėdami kovoti su savo jausmais, Ožiaragiai įsimyli visiškai netinkamus žmones ir lieka su jais, tikėdamiesi geriausio. Nepaisant sunkumų santykiuose, jie ir toliau kovoja už laimę, kol suvokia savo pastangų beprasmiškumą.

Žuvys

Žuvys išsiskiria gebėjimu pritraukti visokius manipuliatorius, kurie ilgam užvaldo jų sąmonę ir priverčia kentėti. Žuvys negali pačios išsilaisvinti iš tokio žmogaus įtakos, tam joms reikia draugų ir artimųjų palaikymo.

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros, zodiako

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].