Kiekvienas žmogus turi skirtingą požiūrį į santykius. Kaip nustatyti, ko tikėtis iš žmogaus? Ar jis bus ištikimas ir neįskaudins? Ar šie santykiai turi perspektyvų? Žvaigždės gali pasakyti, kas yra prieš jus: svetimautojas ar šeimos žmogus.

Dvyniai

Pats nepastoviausias ženklas yra Dvyniai. Su skirtingais žmonėmis jie elgiasi skirtingai. Niekada nežinai, ko iš jų tikėtis. Santykiuose su jais yra labai paprasta. Jie atrodo labai įdomūs ir dėmesingi. Kai tik įmanoma, jie demonstruoja sąmojį ir žavesį, todėl jiems lengva rasti bendrą kalbą su žmonėmis. Jie yra labai kūrybingi ir dažnai nori pakeisti aplinką. Pastaruoju metu Dvyniai galėjo jus nustebinti savo nuoširdumu ir pastovumu, tačiau galbūt būtent tai ir buvo ženklas to, kad jie jus apgaudinėja. Juk jie gyvena įspūdžiais ir santykiuose yra labai permainingi. Jie nemėgsta sudėtingo ir kruopštaus darbo, o to reikia meilei ir tvirtam tarpusavio supratimui. Juos visada trauks naujovių troškulys, kad ir kaip stipriai jie jus mylėtų.

Šaulys

Šauliai asocijuojasi su kažkuo ugningu, aistringu ir šviesiu. Jie įpratę gauti tai, ko nori. Jie labai efektingai parodo savo susižavėjimą ir daro įspūdį priešingai lyčiai. Jie dažnai daro netikėtas staigmenas ir nieko neslepia nuo partnerio, jei juo pasitiki. Tiktų jį vadinti nuoširdžiausiu Zodiako ženklu. Bet jie labai vėlai suauga. Šauliai labai vaikiški ir lengvabūdžiai, todėl jiems patinka trumpi romanai ir išdavystės. Stebina tai, kad tai nėra taip beviltiška, kaip atrodo. Būtent meilė gali pakeisti Šaulio ženklo gyvenimo principus.

Avinas

Meilė Avinui užima svarbią vietą. Šie mėgstantys bendrauti žmonės ieško audringo gyvenimo, kuriame būtų daug intelektualių asmenybių, vyrautų įdomūs pokalbiai. Avinas labai energingai neria į santykius ir įsimyli iš pirmo žvilgsnio. Tokia sparti įvykių eiga gali aptemdyti Avino protą. Jis greitai tampa neištikimas dėl tokio savo audringo charakterio, tačiau po to jam būna labai gėda. Avinas gali planuotai užmegzti santykius pašonėje tik tada, kai būna svajingai nusiteikęs. Tokie „paraleliniai“ santykiai gali trukti ilgai, viskas priklauso nuo romantiškos Avino nuotaikos.

Žuvys

Žuvys yra labai meilios ir svajingos. Jos visada sukuria mažo vaiko įspūdį. Iš pirmo žvilgsnio su jomis labai lengva, tačiau prie jų reikia ypatingo priėjimo. Jos bet kokiomis priemonėmis vengia atsakomybės ir sprendimų priėmimo. Bet jos myli aistringai, labai jautrios, bet ištikimybė nėra jų stiprioji pusė. Emocingos Žuvys negali gyventi be jausmų ir niekada nieko nelaiko savyje. Su Žuvimis reikia elgtis ypač atsargiai ir pagarbiai, norint išlaikyti ilgalaikius santykius. Todėl jei jūsų poroje jausmai atšalo, tikėkitės, kad Žuvys jau ieško kuo užpildyti šią tuštumą. Jei jos nebenori tęsti santykių, tai jau galite šiai sąjungai dėti tašką.

Liūtas

Išdidūs Liūtai ieško kiekvienos progos dar kartą įrodyti sau ir visiems aplinkiniams, kokie jie žavūs ir kiek daug verti. Jie siaubingai patrauklūs ir negali gyventi be meilės. Iš pradžių Liūtas yra labai nekantrus, bet jei sako, kad myli, tai iš tikrųjų taip ir yra. Nepaisant pasitikėjimo, jis labai jautrus, santykiuose atskleidžia save iki galo, pastebi bet kokias smulkmenas. Šiems žmonėms reikia pasitikėjimo ir rūpesčio. Todėl sunku juos pavadinti apgavikais. Jie siekia ilgalaikių santykių, šeimos kūrimo ir ištikimybės. Tačiau jų noras, kad aplink juos kunkuliuotų dėmesys ir susižavėjimas, gali tapti lengvų romanų priežastimi. Tačiau pataikaujant Liūto tuštybei, to galima išvengti.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].