Daugelis žmonių saugo savo paslaptis, ir jiems yra visiškai normalu ką nors nutylėti. Bet yra ir tokių, apie kuriuos iš viso nėra jokios informacijos. Jie nieko nepasakoja apie save, iš jų išpešti žodį – jau yra pasiekimas. Astrologai žino, kuriuos Zodiako ženklus žvaigždės apdovanojo didžiausiu uždarumu.

Mergelė

Mergelės retai kalba apie save, jos mieliau klausosi. Mergelės nieko nesakys nepažįstamiems žmonėms apie savo asmeninį gyvenimą. Šis ženklas sukuria šalto akmens luito įspūdį, tačiau tai nėra visiška tiesa. Mergelės viduje gyvena didelis noras sukurti idealią šeimą, suburti idealius draugus, kuriems ji būtų pasirengusi atsiverti. Tačiau idealizuotas vaizdas dažnai atsitrenkia į realybę. Mergelė neslėps savo ketinimų ir gali sąžiningai pareikšti apie savo nenorą kažkam atsiverti.

Vėžys

Pažeidžiami Vėžiai yra įpratę gyventi laukdami išdavystės, todėl neskuba įsileisti naujų žmonių į savo gyvenimą. Jie slepia savo emocijas po kaukėmis, užsidėdami tą, kuri yra naudingiausia tam tikroje situacijoje. Vėžiai atsiskleidžia tik artimiausiems žmonėms, kurie juos pažįsta nuo galvos iki kojų.

Kitais atvejais vandens ženklas mieliau slepia savo jausmus, net jei ir jaučia būtinybę išsikalbėti. Vėžys mano, kad žmonės pasinaudos jo silpnybėmis ir manipuliuos įgytu pasitikėjimu.

Ožiaragis

Išsamią informaciją apie Ožiaragį gali gauti tik pats Ožiaragis, visiems kitiems ši informacija yra slapta ir draudžiama. Kai kurie šio ženklo atstovai nori viską pasilikti sau, mažai bendrauja net su artimais draugais ar giminaičiais. Ožiaragis kuria planus, nieko į  juos neįtraukdamas, nori, kad niekas apie tai nesužinotų. Šio žemės ženklo atstovo veide visada sustingusi, šaltakraujiška išraiška.

Vandenis

Nepaisant bendravimo ir gero komunikavimo lygio, šis ženklas yra įpratęs draugus laikyti atokiai nuo savo paslapčių. Vandenis mano, kad gerbia kitų žmonių ribas, todėl reikalauja to paties iš artimų žmonių. Tikėtina, kad visos Vandenio paslaptys liks su juo. Dažnai tai yra oro ženklo  gynybinė reakcija į praeities traumas. Vandenių nereikėtų laikyti abejingais egoistais: jie visada mielai bendrauja, padeda ir palaiko draugus, tuo pačiu apsupdami save paslaptingumo aura.

Skorpionas

Skorpionai nėra įpratę puikuotis. Jie gyvena taip, kaip diktuoja aplinkybės, ir dažniausiai sudaro žiaurios, agresyvios asmenybės įspūdį, pasirengusios bet kurią akimirką pakovoti už save. Nedaugelis žino, kad iš tikrųjų Skorpionas yra gana pažeidžiamas ir kruopščiai slepia emocijas nuo kitų, bijodamas pasirodyti silpnas. Skorpionai mėgsta mįsles, todėl kitų akyse jie išlieka paslaptingais žmonėmis.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].