Pavojingos dienos – tai laikas, kai reikia būti atsargiems. Astrologai čia rašo apie tai, kurios sausio dienos bus nepalankiausios. Pabandykite laikytis ekspertų rekomendacijų tokiais laikotarpiais ir dairykitės sau per petį. Visų bėdų įmanoma išvengti!

žiema

Dauguma neigiamų sausio dienų yra susijusios su Merkurijaus trajektorija. Jūs netgi galite pasakyti, kad tam tikru mastu sausio mėnuo bus jo kontroliuojamas. Šios planetos šešėlis gali kristi ant kiekvieno iš mūsų.

Tačiau daugelio problemų galima išvengti. Norėdami tai padaryti, turite užprogramuoti sėkmę nuo pirmųjų dienų, ir neplanuoti svarbių įvykių pavojingoms datoms.

žiema

Sausio 5 d. – Merkurijaus ir Plutono jungtis

Pirmoji pavojinga diena bus susijusi su meilės ir bendravimo sritimi. Plutonas ir Merkurijus šiuo požiūriu yra panašūs, nes abi planetos veikia žmogaus bendravimo įgūdžius. Sausio aspektas atskleis visus neigiamiausius, kuriuos neša abu kosmoso objektai, dalykus. 5 d. galimi neatlygintini nusižengimai, rimti ginčai ir bėdos šeimoje.

Žiema

Kiekvienas, kuris šią dieną daug bendraus darbe, turėtų būti atsakingesnis už žodžių pasirinkimą. Pasistenkite neįžeisti pašnekovo ir nutraukite visus bandymus manipuliuoti jumis supaprastintomis formuluotėmis ar neaiškios prasmės frazėmis.

Sausio 6 d. – Marsas pereina į Jaučio ženklą

Marsas yra labai stipri planeta, apdovanota agresija ir negatyvumu, ypač tokiame ženkle, kaip Jautis. Pavojingiausia diena bus pirmoji planetos buvimo šiame ženkle diena. Perėjimas bus gana sunkus. Energetikos sektoriaus pertvarka įvyks greitai ir dramatiškai.

Gali būti, kad šią dieną poilsiaujantiems žmonėms kils nerimastingų minčių apie darbą, verslą ir problemas. Aplinkiniai žmonės gali tapti bekompromisiais ir užsispyrusiais, ypač jei Marsas valdo jų Zodiako ženklą.

Sausio 10 ir 11 d. – Merkurijus sujungia Saturną ir Jupiterį

Dvi nemalonios datos vienu metu. Saturnas ir Jupiteris per naktinį dangų dabar juda beveik sinchroniškai ir tame pačiame taške. 10 dieną Merkurijus bus kartu su Saturnu, o 11 dieną – su Jupiteriu. Šis aspektas yra labai neigiamas, nes jis atskleidžia visa tai, kas blogiausia dalyvaujančiose planetose.

Trejybė Merkurijus-Saturnas-Jupiteris padarys taip, kad sausio 10 ir 11 dienos būtų pavojingiausios metų pradžios dienos. Šiuo metu geriau nerizikuoti, nesteigti naujų verslų ir pasikliauti tik sveiku protu ir asmeninio gyvenimo patirtimi, atsisakyti svarbių sandorių ar pirkinių. Jei nėra pasirinkimo, sėkmingiems pirkimams geriau naudoti finansinius talismanus.

Sausio 30 d. – Merkurijaus retrogrado pradžia

Tai labai bloga diena. Pirmoji Merkurijaus atvirkštinio judėjimo diena yra chaoso ir sumaišties metas. Viskas, kas vyksta aplink, paprastai priverčia žmones suglumti ir susimąstyti, kaip tai gali būti įmanoma.

Paskutinės dvi sausio dienos gali mums sukelti daug problemų. Galimi planų sutrikimai, nesėkmės bendraujant, nutrūkti gali net ir romantiški planai. Šeštadienį, sausio 30 d., ir sekmadienį, 31 d., astrologai pataria kuo mažiau eiti iš namų. Patartina nevykti į ilgą kelionę ir neplanuoti gyvų ar virtualių susitikimų. Naujos pažintys taip pat gali sukelti tam tikrų problemų.

Nepamirškite – laimingas tas, kuris yra harmonijoje su savimi ir su pasauliu, nes tada pasaulis atsilygina mums tuo pačiu.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].