Pasaulyje yra pakankamai dviveidžių ir veidmainių žmonių, kurie moka sumaniai dėvėti kaukes ir klaidinti kitus.

Priežastys, kodėl žmonės slepia savo tikrąją tapatybę ar tikrus interesus, gali turėti skirtingas šaknis: nuo banalios baimės iki noro manipuliuoti kitais.

Zodiako ženklas gali būti geras asmens patikimumo rodiklis. Bent jau šie penki ženklai yra užsitarnavę gerą reputaciją kaip sąžiningiausi ir nuoširdžiausi žmonės.

Vėžys

Vėžys gyvena pagal labai griežtą moralinį kodeksą: jie nepakenčia apgavysčių ir neatleidžia melo.

Jie yra nepaprastai empatiški ir imlūs iš prigimties, o tai reiškia, kad bet kuris Vėžys supranta, koks žalingas gali būti melas, ir stengiasi jo vengti visomis jėgomis.

Vėžiai yra dosnūs, rūpestingi ir mylintys žmonės. Jie visada siekia padėti artimiems žmonėms. Jie niekada nesumąstys išduoti savo artimųjų ar slėpti savo tikrąjį veidą.

Liūtas

Liūtai labai įtariai žiūri į nenuoširdžius žmones. Jie patys yra atviri žmonės, kurie neslepia savo emocijų, todėl negali suprasti, kodėl žmonės dėvi kaukes ir slepia tikruosius interesus.

Liūtai sąžiningumo trūkumą laiko asmeniniu įžeidimu. Jei įtaria, kad kažkas meluoja, įširsta.

Skorpionas

Skorpionai yra vaikščiojantys melo detektoriai. Jie pajaučia melą per mylią ir visais įmanomais būdais vengia kontakto su tokiais žmonėmis.

Tipiškas Skorpionas mano, kad apgaulė yra silpnumo ženklas, todėl be jokių abejonių paliks asmenį, kuris parodė jiems tokį silpną vietą ir absoliutų nesaugumą.

Skorpionai yra labai ištikimi ir niekada nemanipuliuos kitais, siekdami savo tikslų.

Vandenis

Vandenis yra kantrus ir supratingas žmogus, galintis matyti abi tos pačios situacijos puses. Jis, žinoma, stengsis suprasti ir atleisti kitiems ir, jei įmanoma, leisti kaltinamajai šaliai pasiteisinti.

Tačiau, jei apgavikas nepasitaiso ir tebėra nesąžiningas, Vandeniui jis nustos egzistuoti. Šis ženklas vertina nuoširdumą ir mano, kad melavimas yra bjaurus, todėl jis netoleruos išdavystės.

Žuvys

Tai dar vienas ženklas, kuris yra visiškai sąžiningas ir pageidauja atvirai išreikšti savo nuomonę, net jei tai nuskambės šiek tiek skausmingai.

Žuvys nesušvelnins savo požiūrio, nes kartais jie būna pernelyg paprasti ir netgi šiek tiek grubūs žmonės. Šio ženklo atstovai nežino, kaip paslėpti tai, ką jaučia viduje, kitaip jie sprogs.

Nors yra kritikuojami už tiesą,  jie yra visiškai natūralūs ir nuoširdūs visose srityse.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].