Šie 5 zodiako ženklai mėgsta save palepinti ir tam negaili pinigų. Jie žino, kaip svarbu save vertinti ir leisti sau būti silpnam.

Šie žmonės net gali būti kaprizingi ir kartais per daug sureikšminti savo svarbą. Sąžinė visai jų negraužia dėl tokios dažnai pernelyg didelės meilės sau.

1. Jautis

Jautis paprastai netaupo savo patogumui ir išvaizdai. „Per daug“ paprasčiausiai neegzistuoja, jei tai susiję su jo išvaizda.

Jautis tiesiog entuziastingai pasakys, kaip jam skubiai reikėjo gauti šį brangų maišelį ar nedelsiant pataisyti savo įvaizdį. Ilgainiui Jaučio tuštybė gali greitai įstumti jį į bankrotą, jei jis nesumažins savo išlaidų.

2. Dvyniai

Dvyniai mėgsta leisti sau malonumą ir taip padaryti įspūdį kitiems. Taip jie elgiasi gana paviršutiniškai.

Šio ženklo atstovai nuoširdžiai tiki, kad nusipelno daug daugiau nei kiti. Žinoma, tai yra tik jų įsitikinimas, bet net nesistenkite to paaiškinti Dvyniams. Dvyniai nenori klausytis kitų.

3. Liūtas

Iš visų zodiako ženklų Liūtas yra labiausiai išpuikęs. Jis primena povą, kuris nori padaryti įspūdį visiems.

Liūto poreikis nuolatos išlaidauti yra susijęs su noru pasirodyti kitiems. Todėl šio ženklo atstovai mėgsta investuoti į daiktus, kurių jiems nereikia, pvz., samurajų kalaviją.

Liūtas nuolat sukuria tam tikrą savo atvaizdą, kuris jau seniai buvo suformuotas jo galvoje, ir dėl savo kaprizų nesustos kelyje.

4. Svarstyklės

Kaip save palepinti glūdi Svarstyklių kraujyje. Joms visada reikia tik to, kad geriausia! Jos skrenda pirmąja klase, apsistoja penkių žvaigždučių viešbučiuose ir dėvi dizainerių drabužius.

Dėl tokio komforto siekimo jos gali įbristi į skolas, tačiau Svarstyklės paprasčiausiai negali atsisakyti prabangaus gyvenimo būdo. Jos tiesiog nemato savo gyvenimo kitaip.

5. Šaulys

Nors Šaulys nesiruošia pinigus leisti taip lengvai, kaip Jautis ar Dvyniai, jis taip pat mėgsta save pamaloninti, nors ir šiek tiek keistoku būdu.

Šaulys gali savaites būti ramus, o tada jį užpuola baisus noras įsigyti kažką naujo ir malonaus ir jis puola pirkti ar pramogauti. Po to vėl apsiramina ir nebeišlaidauja.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].