Kiekvienas stipriosios lyties atstovas savaip išreiškia neigiamas emocijas, todėl moterims pravartu žinoti, ko galima tikėtis iš konkretaus gerbėjo, kad būtų išvengta rimtų konfliktinių situacijų. Na, o nuo kai kurių vyrų geriau laikytis atokiau!

REKLAMA

Astrologai įvardijo 5 agresyviausius vyrus pagal Zodiako ženklus, kuriems itin sunku nuslėpti pyktį.

Pačios pikčiausios moterys pagal Zodiako ženklą

5 agresyviausi vyrai pagal Zodiako ženklą

5 vieta: Jautis

REKLAMA

Šio ženklo atstovas gali priversti bet kurią merginą prie nervų išsekimo. Įdomiausia, kad Jautis visiškai neplanuoja jos paleisti į laisvę!

4 vieta: Šaulys

Išliedami pyktį Šauliai jaučia tikrą malonumą! Šio ženklo atstovas nesiliaudamas slopina savo antrąją pusę, taip padidindamas savo ego.

3 vieta: Skorpionas

REKLAMA

Skorpionai mėgsta ir moka įgelti, o jų įkandimai yra labai nuodingi. Šie vyrai yra tikri agresoriai, tačiau jų pyktis yra labai selektyvus ir paliečia tik jų priešus.

2 vieta: Avinas

REKLAMA

Šio Zodiako ženklo vyrai yra emocingi, impulsyvūs ir netoleruojantys jokios kritikos. Net negalvokite kritikuoti savo mylimojo, nes kitaip teks pamiršti ramų gyvenimą!

REKLAMA

1 vieta: Liūtas

Su bet kuriuo Liūtu turite bendrauti labai atsargiai. Šis žvėrių karalius yra įpratęs valdyti visus aplinkinius. Jis pasirengęs suplėšyti į gabalus tuos, kurie nepateisina jo pasitikėjimo!

Ar sutinkate su astrologų nuomone? Prisipažinkite: kurio astrologinio ženklo vyrų šiek tiek bijote? Pasidalinkite savo nuomone komentaruose!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].