Jau seniai pastebėta, kad žvaigždės daro įtaką likimui. Jos lemia ne tik žmogaus charakterį ir gyvenimo kelią, bet ir jo jautrumą įvairiems reiškiniams, įskaitant neigiamus. Taigi, priklausomai nuo Zodiako ženklo, vieni žmonės lengvai priešinasi nužiūrėjimui, o kiti yra pasmerkti amžinam jo poveikiui.

Mergelė

Šio Zodiako ženklo atstovai labai nepasitikintys. Jie ilgai apdoroja bet kokią informaciją. O nužiūrėjimas – tai dažnai tikėjimas tuo, kas mums buvo pasakyta. Todėl Mergelę labai sunku nužiūrėti. Tai įmanoma tik tada, kai žmonės yra silpnai apsaugoti emociškai. Todėl Mergelės turėtų kontroliuoti savo emocijas ir nebūti atviros svetimiems žmonėms.

Skorpionas

Be sudėtingo charakterio, Skorpionai turi pasiutusį energijos kiekį. Jie, kaip uraganas, nušluoja viską, kas kelyje. Įskaitant ir blogus ketinimus. Yra dar viena teorija, kodėl šis Zodiako ženklas blogos magijos yra praktiškai nepažeidžiamas. Skorpionai yra nuodingi padarai, pavojingi ir galintys išgyventi sunkiomis sąlygomis. Todėl jie turi tam tikrą „imunitetą“ išorinei agresijai.

lapkritis

Šaulys

Dar vienas „neįveikiamas“ Zodiako ženklas. Sukčiams sunku apgauti Šaulius, įgauti pasitikėjimą ar užkalbėti. Daugeliu atvejų jie atmeta kitų žmonių mintis ir idėjas, mieliau vadovaujasi savo protu. Ir būtent toks bendravimo būdas padeda Šauliui apsiginti nuo blogų žodžių ir apgaulės.

Vandenis

Šio ženklo atstovai atsargiai elgiasi su savo vidiniais ištekliais. Vandeniai nėra apgaubiami kitų žmonių rūpesčiais ir problemomis. Gyvenimas jų vidiniame pasaulyje yra jų pranašumas. Jie niekam netrukdo, todėl jiems sunku pakenkti. Vandeniai priklauso oro stichijai. Tai suteikia papildomą apsaugą, „nupučia“ viską, kas nereikalinga ir pavojinga.

Kiti ženklai

Avinams gresia pavojus. Be to, jiems reikia laukti smūgio į nugarą iš artimiausių. Viskas susiję su Avino požiūriu į šeimą: per daug pagarbus, kartais net dusinantis. Viskas turėtų būti saikinga, kitaip pavargę giminaičiai gali nesąmoningai pakenkti Avinui.

Jaučiai savo būdu yra panašūs į Skorpionus, tačiau tuo pat metu juos lengvai veikia kieno nors kito įtaka. Kuo blogesnis žmogus, tuo didesnę įtaką jis daro šio ženklo atstovams. Todėl jie turi visą laiką galvoti, tikrinti ir abejoti.

Dvyniai turi subtilią psichinę struktūrą. Jie nuolat jaudinasi ir viską ima į širdį. Tai daro juos pažeidžiamus blogais ketinimais. Todėl artimiesiems dažnai tenka kovoti su piktais žmonėmis ir nuraminti Dvynių nerimą.

Vėžiai turi galingus nagus, deja, su jais, jei esate artimas, galite daryti viską. Dėl natūralių savybių šie žmonės gali išduoti bet ką, net artimą žmogų. Jie turi nuolat stebėti emocinį foną ir sakomus žodžius. Dažniausiai jais manipuliuoti galima konflikto įkarštyje.

Liūtai yra jautrūs nužiūrėjimams, tačiau lengvai ir greitai pasveiksta. Jie gali net nepajusti, kad buvo užkalbėti. Tačiau vis tiek verta būti budriems: kartais net jie nesugebės atsispirti kitų žmonių žodžių tamsumui.

Svarstyklėms pasisekė mažiau. Skirtingai nei Liūtai, jos jaučia kiekvieną nužiūrėjimą ir girdi kiekvieną piktą žodį. Svarstyklės neturėtų pamiršti paprasčiausių būdų apsisaugoti nuo piktos akies – raudono siūlo ir smeigtuko.

Ožiaragiai yra įspūdingai prietaringi. Todėl nužiūrėjimas juos užklumpa greitai ir dažnai. Vargu, ar pavyks ištaisyti jų suvokimą apie pasaulį, todėl geriau pasirūpinti apsauga.

Atvejai, kai zodiako ženklai neturi lygių. Kurioje srityje esate geriausias?

Jokie siūlai ir smeigtukai nepadės Žuvims. Jos neturi „imuniteto“ nuo nužiūrėjimo. Joms reikia rimtos apsaugos. Tai gali padaryti tikros būrėjos, kurios išmano, ką daro.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].