Švelnus ir prieraišus vyras yra bet kurios moters svajonė. Sužinokite, ar jūsų išrinktasis priklauso vienam iš 4 zodiako ženklų, kurie labiausiai pasižymi šiomis savybėmis!

4 vieta – Svarstyklės

Šio zodiako ženklo atstovai yra puikūs šeimos žmonės. Jiems šeima yra rūpestingumo, meilės ir šilumos esmė. Todėl jie yra pasirengę eiti į ilgą kelią, kad moteris, kurią jie myli, jaustųsi tikrai jaukiai ir patogiai šeimos lizde.

Svarstyklės yra labai aistringas žmogus, tačiau jo aistra yra švelni ir romantiška. Jie, kaip tikri santykių harmonijos ieškotojai, mielai dovanoja ir gauna, nes jiems patiems taip pat reikia jausmingų ir meilių antrosios pusės apraiškų.

3 vieta – Vėžys

Šio zodiako ženklo atstovai yra pasirengę švelnumu apvynioti savo mylimąją visą savo laisvą laiką. Darbas, derybos, svarbūs reikalai nėra kliūtis Vėžio nuoširdumui ir jausmingumui. Kai tik jis turės laisvą minutę, jis būtinai nusiųs žinutę savo mylimajai.

Vėžiai myli nuoširdžiai ir išlieka ištikimi iki galo. Šie vyrai yra pasirengę savo partnerę padaryti laimingą 100 %.

2 vieta – Jautis

Šio ženklo atstovams labai patinka dovanoti mylimajai dovanų, daryti staigmenas, rodyti dėmesį, planuoti malonius susitikimus ir pan. Jie patys generuoja tokią šiltą energiją, kuria yra pasirengę dalintis su savo mylimąja.

Tačiau Jaučiai yra tokie harmoningi, kad mėgsta ne tik duoti, bet ir gauti tokią pat šilumą mainais. Šie vyrai sugeba nuoširdžiai jausti ir pasitikėti santykiais. Tik atsakykite jiems tuo pačiu.

1 vieta – Žuvys

Šio ženklo atstovai nusipelno švelniausių vyrų titulo. Šie vyrai iš prigimties yra labai švelnūs ir jausmingi. Jie rūpinasi moterimi kaip gležna gėlele ir niekada neišduoda savo mylimosios.

Šio ženklo atstovai yra jautrūs prisilietimams. Jie mėgsta švelnius prisilietimus, bučinius, apkabinimus, glamones. Jie yra pasirengę duoti daug, nors ir jiems patiems reikia šilumos.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].