Flirtas ir trumpi romanai nėra skirti šiems zodiako ženklams. Jie nesiekia jaudulio be įsipareigojimų. Jiems reikia gilaus emocinio prisirišimo, emocinės giminystės ir tarpusavio supratimo.

1. Vėžys

Vėžys yra intuityvus ir sentimentalus. Jis mėgsta užmegzti gilius ir pagrįstus ryšius su aplinkiniais žmonėmis. Tie santykiai bus patikimi, pasitikintys ir ilgalaikiai. Jei Vėžys jus domina, pasiruoškite ilgam procesui. Prieš pereidamas prie kito žingsnio, jis norės sužinoti viską apie jus.

2. Skorpionas

Skorpionas teikia pirmenybę ilgalaikiams santykiams. Nesvarbu, ar jie romantiški, ar tiesiog draugiški, tačiau Skorpionui svarbiausia gauti informaciją apie žmogų ir nuodugniai išstudijuoti. Jis taip pat gali būti nepaprastai pavydus, manydamas, kad jo išrinktasis (išrinktoji) turėtų priklausyti tik jam.

3. Vandenis

Vandeniai yra mąstytojai, kurie dažnai mėgsta būti vieni. Šio ženklo atstovas ilgai sėdės ir analizuos visus santykių su žmogumi privalumus ir trūkumus, prieš eidamas į pirmą pasimatymą. Vandenis neprieštarauja santykiams, tačiau jis nori, kad jie būtų ilgalaikiai, stiprūs ir aukštos kokybės.

4. Žuvys

Tai turbūt pats jautriausias ženklas iš visų. Žuvys trokšta kuo stipresnių emocinių ryšių. Tai reiškia, kad joms reikia laiko kalbėtis ir susipažinti su žmogumi, o tada priprasti prie jo buvimo ir įsileisti jį į savo gyvenimą. Trumpalaikiai ir neapgalvoti ryšiai Žuvims visai nepatinka.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].