4 Zodiako ženklai, kurie įsimyli ilgam, todėl su jais išsiskyrimas negresia

Pasirodo, daug kas priklauso nuo Zodiako ženklo, po kuriuo žmogus gimė. Pagal jį galite sužinoti, kas jums trukdo kurti santykius, arba kokį partnerį geriau rinktis. Štai šie 4 Zodiako ženklai paprastai įsimyli ilgam, todėl greitas išsiskyrimas su jais negresia.

Vėžys

sėkmė

Vėžiui pagrindinis dalykas gyvenime yra ramiai eiti su srove ir pasikliauti žmogumi, kuris gali išspręsti visas jo problemas. Jautrumas ir emocionalumas daro jį idealiu „galutiniu“ partneriu. Jis moka išklausyti, suprasti, atleisti ir kurti komfortą. Iš prigimties Vėžys nėra lyderis ir skiria daug pastangų tokioms funkcijoms atlikti, tačiau jis meistriškai pasiekia savo tikslą. Meilė jam yra viskas. Jis tikrai laimingas, kai netoliese yra kas nors, kas juo rūpinasi. Vienatvė jam gali būti skausminga.

Svarstyklės

rugsėjo, meilėje

Šio ženklo atstovams svarbi pusiausvyra ir harmonija. Kai gyvenimas yra pamatuotas ir stabilus, jie nėra linkę keistis, nors nėra aršūs permainų priešininkai. Tiesa, Svarstyklių partneriams kartais būna sunku. Nedideli pokyčiai verčia jas ieškoti pusiausvyros, o tai užtrunka. Kartais gali atrodyti, kad Svarstyklės pažeidžia asmenines partnerių ribas: jos skrupulingai tyrinėja juos iki smulkmenų. Bet tai nėra tuščias smalsumas. Jos vėliau aktyviai naudojasi savo „duomenų baze“, kad pradžiugintų artimuosius – dėmesiu, rūpesčiu ar simbolinėmis dovanomis.

Žuvys

birželio, įsižeidžia

Draugai, darbas ir asmeniniai interesai išnyksta fone, jei šio ženklo atstovų gyvenime atsiranda ypatingas žmogus. Tai pasyvūs žmonės, kurie nemėgsta būti atsakingi už savo veiksmų ir sprendimų pasekmes. Partnerius jie stengiasi rinktis taip, kad, ištikus „pavojui“, galėtų pasislėpti už jų nugaros ir ramiai laukti, kol aistros nurims. Žuvys puikiai prisitaiko prie savo išrinktųjų ir, jei ne jų per didelis užsidegimas ir kūrybiškumo troškulys, santykiai su jomis gali būti labai patogūs. Be to, jos yra pasirengusios viskam, kad santykiai klostytųsi toliau.

Skorpionas

Ryžtingi Skorpiono atstovai būna patenkinti tik tada, kai jų antroji pusė laiminga. Stengdamiesi viską padaryti kuo geriau, jie gali priimti impulsyvius ir net neapgalvotus sprendimus, todėl partnerio kontrolė yra priemonė, kuri gali juos išgelbėti nuo klaidų. Skorpionas nėra savo jausmų atskleidimo šalininkas, tačiau jo meilė visada yra nuoširdi ir tyra. Kai kas nors negerai, jis jaučia beveik fizinį skausmą ir daro viską, kad santykiai veiktų.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].