Žinoma, jūs nenorite, kad kas nors susidurtų ar taptų serijiniu žudiku. Tačiau mūsų žiauriame pasaulyje tokie atvejai nėra reti. Ir tarp kai kurių Zodiako ženklų, tokių požymių turinčių yra daugiau, nei tarp kitų, ir šie Zodiako ženklai bus išvardyti šiame straipsnyje.

Skorpionai

Neatsitiktinai šie žmonės yra pirmoje šio baisaus įvertinimo vietoje. Iš tiesų, daugelis yra girdėję apie jų nuodingą prigimtį. Be to, daugelis žudikų Skorpionų išsiskyrė neįtikėtinu žiaurumu, gudrumu ir klasta. Dažnai jiems netgi pavyko ilgai išvengti bausmės. O garsiausias amerikiečių žudikas išvengė bausmės, nusižudydamas apsinuodydamas nuodais. Ir, greičiausiai, Skorpionai yra daugelio neišspręstų nusikaltimų kaltininkai.

Liūtas

Tarp šio Zodiako ženklo atstovų taip pat yra daug serijinių žudikų. Buvo Liūtų moteris, kuri pelkėje įvykdė daugybę žmogžudysčių. Ir tarp jos aukų buvo maži vaikai. Tai, kad tarp Liūtų yra daug žudikų, lemia tai, kad jie dažnai būna agresyvūs. Jų per didelis emocingumas, kuris maišosi su agresija, gali sukelti nusikaltimą, kartais net ir ypatingai didelį.

Mergelė

Tarp šių žmonių yra daug žudikų, kurie išsiskyrė apdairumu. Tarp jų buvo ir vyrų, ir moterų. Pagal savo prigimtį, šie žmonės yra tvarkingi ir pedantiški. Todėl jie gerai suplanavo savo nusikaltimus. Jų nusikaltimus labai sunku išnarplioti, nes jie yra apgalvoti iki smulkmenų.

Jautis

Šie žmonės labai ilgai kaupia savyje neigiamą energiją, neleisdami jai prasiveržti. Bet uždelstos bombos efektas anksčiau ar vėliau suveikia. Taigi, nenuostabu, kad Jautis buvo pirmasis atrastas serijinis žudikas. Tyrimo duomenimis, jo aukomis galėjo tapti 350 žmonių. Jaučiai niekada nesitraukia nuo savo tikslo, jie viską užbaigia, net jei tai yra pakankamai baisu.

Vėžys

Šio Zodiako ženklo atstovai dažnai tampa serijiniais žudikais dėl savo pašėlusio būdo ir keršto troškulio. Jie visada planuoja savo nusikaltimus ir juos įvykdo nepaprastai ramiai. Po šiuo Zodiako ženklu gimė žudikė, kuri dirbdama slaugytoja nužudė vaikus.

Dvyniai

Išoriškai šie žmonės atrodo geraširdžiai ir linksmi. Tačiau jie linkę dažnai keisti savo nuotaikas ir kartais būna nenuspėjami savo veiksmuose. Būtent tarp jų yra daug žudikų, kurie buvo nuteisti mirtimi.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].