3 Zodiako ženklams kovo mėnesį pasiseks asmeniniame gyvenime

Šiame straipsnyje astrologai įvardija 3 Zodiako ženklus, kuriems asmeniniame gyvenime labiausiai pasiseks jau kovo mėnesį!

Kovo mėnesį mūsų laukia keli svarbūs aspektai, tačiau ir didelis palengvėjimas, nes Merkurijus vėl juda tiesiu keliu. Kovo 15 dieną ši planeta pereina nuo Vandenio prie Žuvų ir atneša mums labiau išvystytą ir turtingesnę vaizduotę, grandiozines idėjas ir naują gyvenimą.

Kovo 20 dieną Saulė patenka į Avino ženklą – prasideda šio ugnies ženklo astrologinė karalystė, kuri mums atneš didžiausią pasisekimą. Viskas taps įmanoma dėl padidėjusios atsakomybės, ambicijų ir lyderių savybių suaktyvėjimo.

kovo

Meilės srityje Venera atneša mums pokyčių, kovo 21-ąją įžengusi į Avino ženklą. Mūsų laukia dar daugiau entuziazmo, charizmos ir pasitikėjimo savimi. Meilės ir grožio planeta atneš pagausėjusią energijos ir aistros erą, taip pat meilę iš pirmo žvilgsnio.

Žemiau pateikti Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis asmeniniame gyvenime kovo mėnesį.

Šių ženklų laukia romantiškas mėnuo, atvira širdis, tyri jausmai ir išraiškinga meilė. Daugiausia sėkmės asmeniniame gyvenime jūsų laukia mėnesio pabaigoje, kai Venera įeina į Avino ženklą.

Jus įkvėps romantiška atmosfera, o pirmosios pavasario dienos suteiks dar daugiau aistros ir padės atnaujinti artumą su mylimu žmogumi.

kovo

Finansinė suirutė yra įmanoma, tačiau ji negali išjudinti ramios meilės jūros. Įsiklausykite į savo širdį ir kartu su partneriu priimkite svarbius sprendimus.

Laisvasis Jautis turės daugiau romantiškų galimybių. Turėsite sunkiai dirbti, kad užmegztumėte asmeninį kontaktą su bet kuriuo žmogumi, tačiau galų gale pastebėsite, kad visa tai buvo verta pastangų.

Mergelė per pirmąsias tris kovo savaites pajaus stiprią aistrą. Jos meilės santykius valdys Saulė ir Marsas, o mėnesio pabaigoje kosminis valdovas Merkurijus turės svarų žodį.

Marsas suteikia daugiau energijos ir motyvacijos. Poros, esančios ilgalaikiuose santykiuose, gali pradėti gyventi kartu arba planuoti bendrą kelionę. Tapsite artimesni, atsinaujins jausmų ir energijos srautai.

kovo

Vienišos Mergelės gali sutikti žmogų, kuris sugebės tapti jų antrąja puse.

Turėsite puikius bendravimo įgūdžius ir neįtikėtiną charizmą. Atkreipkite dėmesį į naujus žmones verslo partnerių ar draugų rate. Jūsų laukia nuostabi pažintis!

Šaulių asmeniniame gyvenime kovo mėnesį karaliaus švelni ir rami atmosfera. Didėjanti aistra teigiamai paveiks meilės romano ar santuokos harmoniją. Būsite nepaprastai švelnūs ir romantiški, o laikas, praleistas su partneriu, bus įdomus ir naudingas.

Pagaliau pamiršite monotoniją ir pasijusite tarsi pačioje santykių pradžioje. Geri santykiai šeimoje taip pat atneš teigiamą energiją.

kovo

Gali būti, kad pirmą pavasario mėnesį užmegsite naują romaną. Pradžioje ši meilė nebus kupina aistrų ir fizinio potraukio, tačiau jus itin trauks intelektualinis ir dvasinis ryšys.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].