3 Zodiako ženklai, su kuriais neturėtumėte draugauti

Kiekvienam žmogui draugystės sąvoka turi skirtingą reikšmę. Vieni yra pasirengę padaryti viską, kas įmanoma, o kiti apsiriboja tik gerais patarimais. O treti apskritai gali tik apsimesti, kad jie domisi „draugu“. Žinoma, viskas priklauso nuo charakterio, tačiau vis dėlto yra modelių, kurie parodo, kokia skirtinga yra Zodiako ženklų draugystė. Šiame straipsnyje mes pateiksime 3 Zodiako ženklus, su kuriais draugauti nereikėtų.

draugauti

ZODIAKO ŽENKLAI IR DRAUGYSTĖ

Jautis

Jautis labiausiai myli save. Ir draugystėje jis iškelia save aukščiau už kitus. Tiesą sakant, šio ženklo atstovams reikia draugų ir pažįstamų, kad šalia jų būtų žmonių, kurie nuoširdžiai jais žavisi ir palaiko. Tačiau jei įvyksta priešingai, santykiai subyra… Juk Jautis turi būti geriausias. Tai yra jo tikslas.

Jei gyvenimas stumtelėjo prieš jus tokį Jautį, turėtumėte pagalvoti, ar verta gaišti laiką. Jei nėra noro būti savo bendražygio ginklanešiu ar kovoti su draugo nusiteikimu, siekiant visuotinės harmonijos, geriau atidėti artimesnių santykių užmezgimą ir net nebandyti su juo draugauti.

draugauti

Vandenis

Vandeniai yra gudrūs. Iš pradžių jie gali parodyti jums tikrą susidomėjimą. Jiems įdomu žinoti viską apie jus: darbą, asmeninį gyvenimą ir mintis. Atrodytų, kad kiekviena draugystė reiškia tokį nuoširdumą. Bet ne Vandenio atveju. Tam tikru momentu jis gali pradėti naudoti informaciją apie jus savo naudai. Ir tada draugystė virsta kažkuo baisiu.

Dėmesys draugui yra gerai. Tačiau pernelyg didelis smalsumas kartais gali būti pavojingas. Nepamirškite būti budrūs, bendraudami su žmonėmis.

Mergelė

Mergelė nežino kas yra tikra, artima draugystė. Greičiau šio ženklo atstovai yra tik geri draugai, kuriuos reikia laikyti saugiu atstumu. Su jais galite bendrauti, apsipirkti ir daryti malonius dalykus. Tačiau neturėtumėte šiais žmonėmis pasitikėti ar atskleisti jiems savo paslaptis.

draugauti

Mergelės nejaučia atsakomybės už santykius ir nevertina jų taip, kaip jūs. Todėl šio ženklo atstovams nieko nekainuoja išduoti jus ir draugystę.

Žinoma, tai nereiškia, kad bet koks bendravimas su Mergelėmis yra rizikingas. Tačiau vis tiek verta kontroliuoti artumą su šiuo Zodiako ženklu.

Astrologų patarimai nėra nenuginčijama tiesa. Kiekvienas žmogus yra unikalus, net ekspertai į tai atsižvelgia. Tačiau pasikliaudami ekspertų mintimis, galite pastebėti galimą išdavystę.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].