3 Zodiako ženklai, kurių atstovės netraukia vyrų

Ekspertai įvardijo 3 Zodiako ženklus, kurių atstovės stipriosios lyties atstovų kategoriškai netraukia. Kodėl taip nutinka? Išsiaiškinkime.

REKLAMA

Vėžys

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio, Zodiako

Paslėptą Vėžio moterų grožį kartais sunku iš karto pamatyti. Vyrai dažnai nėra pasiruošę skirti laiko mįslių sprendimui. Kita problema – itin atsargus šio Zodiako ženklo atstovių charakteris. Tai atstumia, nes tokių moterų populiarumas tarp stipriosios lyties nėra itin didelis.

Mergelė

Mergelės itin lėtos santykiuose, o tai joms tikrai nepadeda. Nepaisant šio ženklo atstovių nuotaikos, vyrams susidaro įspūdis, kad jos yra neprieinamos. Stipriosios lyties atstovai dažnai dėl šios priežasties nenori užmegzti pokalbio su Mergelėmis.

Vandenis

Vandenio ženklo moterys laikomos tikromis amazonėmis. Jos drąsios, ambicingos ir pasirengusios bet kokia kaina ginti savo nuomonę. Joms nebus sunku po poros savaičių santykių pakviesti savo išrinktąjį į metrikacijos skyrių. Tačiau vyrai dažnai nėra pasirengę taip greitai atsiduoti.

vandenis, savaitės horoskopas, keisčiausi žmonės

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].