Kiekvienas mūsų turi savo energetinį lauką.

REKLAMA

Jei energetinis laukas yra silpnas, kiti žmonės jums gali daryti įtaką, ir tai dažniausiai turi neigiamas pasekmes.

Vis dėlto, tam tikrų Zodiako ženklų atstovai geba tarsi veidrodis atspindėti neigiamą energiją. Įdomu tai, kad šie Zodiako ženklai dažniausiai net nežino apie tokią savo galią.

3 Zodiako ženklai, kurie žino, kaip nuo savęs atstumti neigiamą energiją

REKLAMA

Nr.3 – Ožiaragis

Ožiaragiai yra gana praktiški. Jie nepraktikuoja ezoterikos ir netiki jokia mistika. Ožiaragiai vadovaujasi tik sausais faktais. Jie visada turi savo nuomonę visais klausimais ir niekada neseka kitų pavyzdžiu, jei tai prieštarauja jų principams.

Kai Ožiaragiai pajunta, kad bendrauti su žmogumi jiems nėra malonu, jie stengiasi apriboti bendravimą. Be to, pastebima viena tendencija: jei pavydite Ožiaragiui ar linkite jam nesėkmės, netrukus viskas grįš bumerangu.

Be to, blogo linkintys žmonės netrukus pajus jėgų praradimą ir gali susirgti sunkia liga. Būtent todėl su Ožiaragiu geriau nesipykti.

REKLAMA

Nr.2 – Dvyniai

REKLAMA

Dvyniams labai lengva rasti bendrą kalbą net su visiškai nepažįstamu žmogumi. Dvyniai gali valandų valandas plepėti apie nieką, ir jiems tai labai patinka.

Pokalbio metu Dvyniai pasąmoningai atsikrato neigiamos energijos. Jie tiesiog ištirpdo ją erdvėje ir visiškai neutralizuoja. Jūsų žodžiai Dvynių visiškai niekaip neveikia.

REKLAMA

Dvyniai žino, kaip aplink save pastatyti neperžengiamą sieną, kuri atspindi viską, ką pasako jo pašnekovas. Dvyniai yra atsparūs kritikai ir sarkastiškoms pastaboms. Jie visą negatyvą grąžina siuntėjui.

Geriausia gynyba yra puolimas, ir šios taisyklės Dvyniai visada laikosi. Tai padeda jiems atlaikyti kitų žmonių spaudimą ir neleidžia jiems būti stumdomiems.

REKLAMA

Nr.1 – Žuvys

Nepaisant to, kad Žuvys yra labai jautrios jas supančiam pasauliui, jos praktiškai nėra jautrios įtakai iš išorės. Jos turi vidinį slaptą prieglobstį ir žino, kaip ten pasislėpti.

REKLAMA

Žuvys gali taip atitrūkti nuo pokalbio su žmogumi, kad net negali suprasti pokalbio esmės. Žuvys taip elgiasi, kai supranta, kad iš kito žmogaus sklinda negatyvas.

Taigi, Žuvys pasislepia savo vidiniame kokone. Žuvys visą negatyvą grąžina pašnekovui ir net jį patrigubina. Visus šiuos veiksmus Žuvys atlieka pasąmonės lygmenyje. Taigi, su Žuvimis tokių eksperimentų geriau nedaryti.

Pačios pikčiausios moterys pagal Zodiako ženklą

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].