3 zodiako ženklai, kurie žada tikrai daug, bet daro per mažai

Planuodami didelį svarbų dalyką, ar tai būtų projektas darbe, ar kuriant šeimą, visi žmonės nori šalia savęs matyti patikimą žmogų, kuris nedalina tuščių pažadų, tačiau atsakingai vykdo tai, ką pažadėjo. Tačiau tarp Zodiako ženklų yra trys ženklai, kurie tikrai daug žada, tačiau tai, ko jie pažadėjo, neišpildys. Jie nebūtinai tai daro iš piktumo, dažnai tai yra tik jų charakterio dalis, neleidžianti jiems elgtis kitaip.

Dvyniai

žada

Šis ženklas priklauso oro elementui, todėl vėjas jų galvose jiems yra įprastas. Jie gali pažadėti daryti viską, ko nori, būdami malonios nuotaikos, bet ar taip padarys? Pažado metu jie šimtu procentų pasitiki savo galimybėmis ir kalba gana nuoširdžiai.

Tačiau jau kitą dieną, o gal net po kelių valandų, jie gali persigalvoti. Kodėl tai vyksta? Visa tai dėl Dvynių nestabilumo ir greito nuotaikos pasikeitimo. Dabar jie myli žmogų iš visų jėgų, o rytoj myli tik save ir tiki, kad turi visas teises miegui skirti visą dieną. Todėl Dvynių pažadais reikia pasitikėti atsargiai.

Sužinokite, kurių zodiako ženklų moterys yra švelniausios ir mieliausios

Jie nėra patys atsakingiausi žmonės pasaulyje ir dažnai patys kenčia dėl savo nepastovumo. Tačiau gyvenimas jų nieko neišmoko, ir jie toliau paveda žmones, nesilaiko pažadų. Dvyniai yra per žavūs, kad kas nors ilgai pyktų, todėl ši charakterio savybė jiems paprastai nekelia jokių ypatingų problemų.

Svarstyklės

Svarstyklės vertina stabilumą ir laisvę. Todėl jos niekada niekam nieko negali pažadėti. Jos vengia svarbaus pokalbio iki paskutinio, kad tik neįsipareigotų. Jos juokiasi iš to, keičia temą, gali net ginčytis su žmogumi, bandančiu atimti iš jų brangią laisvę. Kai kurie žmonės mano, kad Svarstykles galima apgaule priversti ką nors pažadėti, tačiau tai nėra gera mintis.

Kurių Zodiako ženklų gyvenimas kardinaliai pasikeis iki lapkričio 1 dienos?

Spaudžiamas ir manipuliuojamas, šis Zodiako ženklas, be abejo, gali ką nors pažadėti, tačiau vargu ar įvykdys savo pažadą, nebent jis pats to nori. Ir jei jis nenori, tada beprasmiška įsižeisti ir pykti, taip galima šį ženklą tik atstumti nuo savęs. Tiesiog verta priprasti, kad Svarstyklės daro tik tai, kas patinka, ir per daug nekeičia dabartinės padėties. Jei šis ženklas nenori keltis nuo sofos, tada, žinoma, galima perkelti jį, bet tik su sofa. Nors lengviau palikti jį ramybėje.

Šaulys

sėkmingiausi, žada

Šis Zodiako ženklas iš prigimties dažnai yra lyderis ir yra įpratęs, kad žmonės neprašo kažko iš jo, o daro patys. Todėl Šaulys suglumęs žiūri į kitų žmonių prašymus ir dažnai jų tiesiog nepaiso.

Šaulys gali padaryti ką nors kito labui tik jei tai naudinga jam, nors gali ką nors pažadėti bet kuriam asmeniui. Jie tiesiog daro tai iš mandagumo ir mano, kad toks pažadas yra tik formalumas, jie nesureikšmina jo. Žinoma, jie tada stebisi, kodėl žmonės įsižeidė, jie nieko blogo nedarė, tik kažką pažadėjo! Pirmiausia šis ženklas visada iškelia save, o paskui ir visus kitus. Pasitikėti Šauliu yra svarbus reikalas, nebūti jiems svarbiu asmeniu neverta – galite likti be nieko.

4 Zodiako ženklai, kurie yra tikri bejausmiai

Apskritai Šaulys meistriškai vengia situacijų, kurios galėtų juos įpareigoti kažkuo rimtu, tačiau jei tokia situacija nutiko, tada jie tiesiog nesilaiko pažado ir gyvena toliau, tarsi nieko nebūtų nutikę. Nėra prasmės įžeisti šį ženklą, kitų žmonių jausmai jiems nėra svarbūs.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].