Kiekvienas žmogus turi savo ypatingą energetiką. Kai kurių iš mūsų šis apsauginis laukas yra silpnesnis, todėl galime pajusti neigiamą poveikį iš kitų. Bet žmonės, turintys stiprią energetiką, yra tiesiog neįveikiami. 

Tarp zodiako ženklų yra tik trys atstovai, kurių energija yra geriausiai apsaugota. Sužinokite, ar esate šiame sąraše.

Nr. 3 – Ožiaragis

Ožiaragiai yra gana praktiški. Jie nevykdo ezoterijos ir netiki mistika. Ožiaragiai vadovaujasi tik sausais faktais. Jie visuomet turi savo nuomonę apie viską ir jie niekada neseks kitų, jei tai prieštarauja jų principams.

Kai Ožiaragiai jaučia, kad bendravimas su žmogumi jiems nėra malonus, jie iš karto nebepalaiko pokalbio. Be to, yra tokia tendencija, kad jei pavydite Ožiaragiui arba linkite jam nesėkmių, netrukus viskas grįš jums.

Nr. 2 – Dvyniai

Su dvyniais labai paprasta rasti bendrą kalbą, net jei jis būtų visiškai nepažįstamas. Dvyniai gali kalbėti valandomis apie viską – jie tikrai mėgsta šį dalyką. Pokalbio metu dvyniai pasąmoningai atsikrato neigiamos energijos. Jie tiesiog ištirpina ją erdvėje.

Dvyniai gali pastatyti aplink save nepralaidžią sieną, kuri atspindi viską, kas pasakyta pašnekovui. Dvyniai praktiškai yra atsparūs kritikai ir destruktyvioms pastaboms. 

Geriausia gynyba yra puolimas, tai taisyklė, kuria Dvyniai vadovaujasi. Tai padeda jiems atsispirti spaudimui ir neleidžia jais žaisti.

Nr. 1 – Žuvys

Nepaisant to, kad Žuvys yra labai įspūdingos ir jautrios išoriniam pasauliui, tačiau iš išorės to beveik nesimato. Jie turi savo vidinį slaptą prieglobstį, ir jie žino, kaip ten pasislėpti.

Žuvis gali atsiskirti nuo pokalbio su asmeniu, jei nesupranta pokalbio esmės. Žuvys taip elgias, kai supranta, kad iš žmogaus kyla neigimas ir blogas.

Žuvys sugrąžina visus neigiamus palinkėjimus pašnekovui ir jie netgi dauginasi. Visi šie veiksmai atliekami pasąmonės lygmenyje. Taigi geriau neatlikti tokių eksperimentų su Žuvimis.

Šaltinis

Nemokamai užsiprenumeruokite ir pirmieji gaukite mūsų naujausius straipsnius bei nuotraukas

👇

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].