3 vyrai pagal Zodiako ženklą, kurie nenori apsiriboti viena moterimi

Moterys svajoja būti su savo vyru visą gyvenimą. Labai gaila, bet laikui bėgant santykiai gali išblėsti, pablogėti arba tapti erzinantys. Tuomet dažnai vyrai pradeda apgaudinėti savo partneres. Astrologai teigia, kad dėl to iš dalies galima kaltinti dangaus kūnus ir planetų padėtį, kurie turi tiesioginės įtakos žmogaus temperamentui. Apie ištikimiausius vyrus jau esame kalbėję. Pats metas išsiaiškinti, kuriems Zodiako ženklams neužtenka vienos moters!

REKLAMA

3 Zodiako ženklai, kurie kitų žmonių paslaptis saugo net geriau nei jie patys

Jautis

Šis Zodiako ženklas svajoja apie tobulą moterį. Jis tiesiogine prasme nuolatos ieško moters, kuri visiškai atitiktų jo galvoje susikurtą įvaizdį. Bėda ta, kad tokios moters šiame pasaulyje gali net nebūti! Jautis dažnai nemato nieko blogo buvime santykiuose, tačiau tuo pačiu metu jis ir toliau ieško savo svajonių partnerės. „Mes turime tik vieną gyvenimą!” – toks yra Jaučio šūkis.

Ožiaragis

Viena vertus, Ožiaragiai yra išmintingi, atsakingi ir patikimi vyrai. Kita vertus, jie pernelyg smalsūs! Turėdami tvirtus ir stabilius santykius, Ožiaragiai po kurio laiko pradeda galvoti: o kas, jeigu…? Jiems pasidaro įdomu, koks būtų jų gyvenimas su kitu partneriu. Anksčiau ar vėliau tokios mintys gali virsti veiksmais, o kurį laiką Ožiaragis gali sau leisti net žaisti dvigubą žaidimą.

Vandenis

Su Vandeniais viskas paprasčiau: jie žiūri į kitas moteris, kai santykiuose jaučiasi nelaisvi. Kai tik jie pasijunta įstrigę vienoje vietoje, iškart kyla noras pabėgti. Dėl šios priežasties geriausia taktika yra tokia: jei norite išsilaikyti šį partnerį, suteikite jam laisvę. Žinoma, niekas nesustabdys vyro, jei jis nori išeiti. Tačiau išauklėtas ir padorus vyras iš pradžių nuoširdžiai pripažįsta, kad nėra prasmės tęsti santykių, ir ramia sąžine ima kurti naują romaną. Ar sutinkate?

REKLAMA

vandenis, milijonieriumi, birželio mėnesio horoskopas, liepos, lapkričio

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].