Nors žmonės skeptiškai vertina horoskopus, tačiau dažnas vistiek nevengia juos paskaityti. Nes visuomet randa dalį tiesos, apie savo gyvenimą.

Vėžys + Šaulys

Tokios poros gyvenime susidaro retai, nes tokioms poroms sunku rasti kompromisus.

Šaulys tiesiog dievina laisvę, o tuo tarpu vėžiai yra labai savininkiški ir būtent dėl šių skirtumų kyla daugiausia konfliktų.

“Naminiams”, ramaus būdo vėžiams nėra paprasta suprasti šaulių aistrą ir norą patirti vis naujų įspūdžių leidžiantis į nuotykius.

Susitaikyti su šiuo faktu vėžiams labai sunku. Tuo tarpu šauliai, nuolat prikaišo vėžio ženklo partneriams pasyvumą, uždarumą, kad šie nesidalina savo pomėgiais ir nenoriai kartu leidžiasi į nuotykius.

Kadangi šie santykiai yra tarsi aistros vulkanas, tokioje poroje konfliktai yra labai dažni.

Bet jeigu tokią porą sieja tikri jausmai, jokie skirtumai ir konfliktai nebaisūs, nes tikroji meilė įveikia viską ir pora tampa tarsi vienu kumščiu.

Dvyniai + Skorpionas

Santykių pradžioje tokia sąjunga gali atrodyti pakankamai harmoninga. 

Tačiau konfliktai tokioje poroje toli gražu nėra reti. 

Labai dažnai ginčų metu šioje poroje abu partneriai praranda kontrolę.  Galų gale, du sadistai stengsis išbandyti savo partnerio jėgas. 

Bet net ir gyvenant darnoje ši pora yra tokia aistringa, kad kaimynai negalės gyventi ramiai.

Liūtas + Žuvys

Ši sąjunga yra labai neįprasta.

Žuvys turi labai neįprastą talentą jos žino, kaip padaryti, kad iš liūtai būtų paklusnūs kačiukai. 

Santykių pradžioje liūtas noriai nusileidžia, tenkindamas visus partnerio norus.

 Bet tai netrunka ilgai. Netrukus liūtui pasidaro nyku ir jis nori vis daugiau taip savo antrai pusei tapdamas labai reiklus. 

Tačiau Žuvys lengvai nusileidžia. Tokią sąjungą gali išgelbėti tik tikra ir nuoširdi meilė.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].