3 populiariausi vyrai pagal Zodiako ženklą

Astrologai tvirtina, kad 3 Zodiako ženklo atstovai yra daug populiaresni nei kiti. Kviečiame sužinoti, kokiems vyrams moterys sunkiai atsispiria.

1. Vėžys

Šio ženklo vyrai dėl savo mylimosios yra pasirengę bet kam. Ji nori prie jūros? Tiesiog jam reikia tai pasakyti. Jis parduos paskutinius savo daiktus, bet įvykdys jūsų norą. Tik neleiskite jam suprasti, kad juo manipuliuojama: Vėžiai yra labai jautrūs, jie gali neatleisti tokio elgesio.

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros

2. Svarstyklės

Šis vyras nedvejoja ir daro viską, kad jo mylimoji jaustųsi puikiai. Net jei moteris jį labai įskaudins, greičiausiai Svarstyklių atstovas jai atleis ir suteiks antrą šansą. Tačiau jeigu jis pastebės, kad naudojatės jo gerumu ir toliau elgiatės nesąžiningai ir savanaudiškai, jis supyks ir nebejausite jo švelnumo.

3. Žuvys

Šio ženklo atstovai nuolat skraido padebesyse, todėl jiems reikia nuolat viską priminti, jei norite, kad išsipildytų jūsų norai. Šie vyrai ant to pačio triuko du kartus neužkimba, tad turėsite būti išradingos. Geriausia išeitis – viską sutvarkyti taip, tarsi jūsų partneris pats nuspręstų daryti tai, ko norite, tada jis tikrai nieko neįtars.

bruožas, nuobodžiausi, zodiako

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].