Vis dar tebevyksta ginčai dėl to, ar egzistuoja vyro ir moters draugystė.

Kad ir kaip būtų, kai kurios moterys gali būti iš tikrųjų klastingos.

Astrologai rekomenduoja būti budriems dėl šių trijų zodiako ženklų

Žuvys

Žuvys pritraukia vyrus savo bejėgiškumu ir naivumu. Jei išmanote bent šiek tiek vyrų psichologijos, tikriausiai žinote, kad jie yra medžiotojai, gynėjai ir gelbėtojai iš prigimties.

Pamatęs, kaip žuvys apsimeta silpnomis būtybėmis, tikrasis riteris iškart norės joms padėti. Ir tada jos panaudos visą savo žavesį. Pavojinga!

Vėžys

Šalta ir pragmatiška Vėžio atstovė žino „slaptus“ vyrų valdymo metodus. Ji meistriškai įsako ne tik savo vyrui, bet ir gali pavergti nepažįstamąjį!

Šalia jos vyrai pameta galvą ir virsta paaugliais. Įdomiau tai, kad vėžio atstovė gali sutvarkyti situaciją taip, lyg ji nebūtų dėl nieko kalta.

Mergelė

Mergelė vyrus domina dėl labai banalios priežasties – norėdama pamaloninti savo pasididžiavimą.

Bandydama sužavėti „grobį“, ji išbandys visus savo žavesio įgūdžius. Sudorojusi vieną auką, ji gali pereiti prie kitos, labiau nepasiekiamos ir tolimos.

Ar turi tokių klastingų draugų? Ar pastebėjote jų nuodėmes? Papasakokite mums komentaruose!

Šaltinis

Nemokamai užsiprenumeruokite ir pirmieji gaukite mūsų naujausius straipsnius bei nuotraukas

👇

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].