3 beprotiškiausi Zodiako ženklai

Beprotiškiausi žmonės yra tie, kurie nuolat kritikuojami ir kuriais žavimasi. Būtent jie stumia planetą į priekį, peržengia standartus ir kuria naujas gyvenimo taisykles. Astrologai atskleidė, kurie Zodiako ženklai yra patys beprotiškiausi.

REKLAMA

Vandenis

vandenis

Vandeniai apdovanoti originaliausių žmonių šlove. Mažai kas juos supranta, net artimi giminaičiai dažnai negali suprasti Vandenio skonio pažiūrų. Šio Zodiako ženklo atstovai visada eina savo keliu, kurdami savas taisykles, sutelkdami dėmesį į patį gyvenimą, o ne į kitų žmonių mintis apie jį. Vandeniai tampa mokslo ir kūrybos žmonėmis, tačiau dažnai iš pradžių susiduria su visuomenės atmetimu ir net pajuoka. Tada visi bando pakartoti jų sėkmę, tačiau jiems nepavyksta.

REKLAMA

Dvyniai

Dvynių ženklą valdantis Merkurijus įkūnija lengvumą ir nepastovumą. Todėl Dvyniai yra labai skubantys žmonės, kurie nuolat reikalauja įvairovės. Būtent ieškodami kažko naujo jie dažnai daro keistus dalykus, o smalsumas atveda Dvynius prie kažko nuostabaus, o vėliau prie kažko visiškai baisaus. Vienaip ar kitaip, Dvynių beprotybė padeda jiems išgyventi nuobodų gyvenimą.

Žuvys

Žuvys yra beprotiškos savaip. Jos labai intuityvios ir neracionalios, todėl niekas nežino apie Žuvų veiksmų motyvus, kaip ir pačios Žuvys. Šie žmonės pamišę, nes niekas niekada nesupranta, ką Žuvys galvoja, ko iš jų tikėtis ir kas jos yra iš tikrųjų. Visiems Žuvų ženklo atstovai lieka paslaptimi. Pagrindinės „kvailybės“ susijusios su požiūriu į pinigus ir materialines vertybes, taip pat su partnerio pasirinkimu. Pačios Žuvys savo veiksmus suvokia kaip įprastus ir nevertus didelio dėmesio.

REKLAMA

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros, Zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.