Finansinis savaitės horoskopas liepos 28 - rugpjūčio 3 dienoms

Finansinė gyvenimo pusė yra labai svarbi mums visiems. Vasario mėnesio horoskopas padės  dar efektyviau planuoti savo verslą ir apsipirkimus. Astrologai papasakojo, kokia bus žvaigždžių ir planetų nuotaika šiuo laikotarpiu.

REKLAMA

Pirmiausia reikėtų pasakyti, kad tai yra etapo be retrotrogradinių planetų pradžia. Tai visada gera žinia, ypač darbo ir verslo srityje. Iki vasario 19 dienos Venera bus labai stipri, bet vėliau jos jėgos labai susilpnės, todėl sumažės ir bendra įtaka. Kita vertus, nuo vasario 11 dienos Merkurijus taps daug galingesnis ir atvers finansines duris į turtus ir sėkmę. Tai padės mums atrasti paslėptas Zodiako ženklų  galimybes ir apskritai būti rezultatyvesniems. Trumpai tariant, vasaris bus palankiausias mėnuo darbui ir finansiniams reikalams.

pinigai

REKLAMA

Avinas

Vasaris bus palankiausias mėnuo Avino ženklo žmonėms. Šis mėnuo bus itin produktyvus ir finansiškai sėkmingas. Nepaisant to, kad šio ženklo atstovai  dažnai rizikuoja, jie sugebės suprasti, kad avantiūrizmas nėra panacėja nuo sąstingio darbe ir finansiniuose reikaluose. Avino ženklo žmonės turėtų persvarstyti kai kuriuos savo požiūrio į savo verslą aspektus. Visata pati pasakys, ką ir kaip reikia taisyti, todėl reikėtų atkreipti dėmesį į kritiką ir įsiklausyti į savo vidinį balsą. Geriau vengti kitų žmonių patarimų, nes galimi įvairūs susitikimai su energetiniais vampyrais.

REKLAMA

Jautis

pinigai

REKLAMA

Jaučio ženklo žmonėms vasario mėnesį išsilaikyti ant bangos ir uždirbti daugiau pinigų labai padės užvertos burnos magija. Niekam neturėtumėte pasakoti apie savo planus ir dalytis savo idėjomis. Kiti žmonės gali būti linkę jas atimti ir pasisavinti sau. Šio ženklo atstovai, veikdami savarankiškai, galės tapti laimingesni ir pritraukti piniginę sėkmę. Dosnumas, darbštumas ir noras kurti – tai trys pagrindinės Jaučių savybės, kurios padės jiems tapti sėkmingesniais finansiškai, taip pat pagerinti savo karmą, kuri taip pat bus labai svarbi vasario mėnesį.

Dvyniai

REKLAMA

Dvyniai galės išlaikyti savo esamą padėtį, uždirbtus pinigus ir statusą bei visa tai dar padidinti. Sąžiningumas ir atvirumas tarp kolegų, partnerių ir pavaldinių padės sustiprinti savo autoritetą. Daugiau pinigų pavyks uždirbti imantis papildomų darbų ir panaudojant visus savo vidinius išteklius. Jei Dvynio ženklo atstovai pajus, kad jiems ir vasario mėnesį trūks sėkmės, galima bus pasinaudoti talismaninių akmenų pagalba. Šį mėnesį sąmoningas rizikos prisiėmimas galės atnešti nemažai naudos. Dvyniai galėtų tapti pasakiškai turtingi, bet geriau ne tikėtis to, o imti veikti.

Vėžys

REKLAMA

Norint sulaukti finansinės sėkmės, patartina pasirinkti tinkamą aplinką ir neatskleisti savo planų tiems, kuriais Vėžio ženklo žmonės nepasitiki. Šiuo itin palankiu metu taip pat bus naudinga perkrauti savo gyvenimą kovojant su destruktyviais psichiniais barjerais. Nakties šviesuliai padės Vėžiams įveikti savo nesaugumo jausmą ir efektyviau imti dirbti kūrybinį darbą. Gyvybingumas paliks šio ženklo atstovus labai lėtai, jei jie tinkamai jį išnaudos ir jei viską planuos iš anksto.

Liūtas

REKLAMA

Pinigai

Liūto ženklo žmonės turės stiprios energijos, kuri padės jiems padidinti pajamas ir produktyvumą. Šio ženklo atstovai galės drąsiai pirkti didelius pirkinius. Atsargus elgesys su pinigais bus svarbi taisyklė, kuri išliks aktuali, nes net nuo vasario 11 dienos, kai Merkurijus įžengs į palankų Vandenio ženklą, niekas nebus apsaugotas nuo klaidų ir neatidumo. Liūtai turėtų būti atsargesni bendraudami su žmonėmis. Nėra prasmės duoti tuščių pažadų, įsitraukti į konfliktus dėl to, kad pavyktų įtvirtinti savo požiūrį, ir pasitikėti nepažįstamais žmonėmis.

REKLAMA

Mergelė

Vasario mėnesį atpažinti melą Mergelių ženklo žmonėms bus daug lengviau nei įprastai. Taip bus dėl to, kad antroje mėnesio pusėje nebus retrogradinių planetų ir stipraus Merkurijaus poveikio. Astrologai rekomenduoja vengti bendrauti su tais, kurie nebus patikimi. Vienatvė ir savarankiškumas bus dvi svarbios Mergelių finansinės sėkmės sąlygos, tačiau kiekviena taisyklė turės tam tikrų išimčių. Šio ženklo atstovams gali prireikti pagalbos sprendžiant finansinius ir verslo reikalus, todėl kartais teks tartis dėl bendrų reikalų ir naudotis savo žavesiu siekiant gerovės.

REKLAMA

Svarstyklės

Svarstyklės yra vienas iš optimistiškiausių Zodiako ženklų, todėl šio ženklo žmonės turės daug moralinių jėgų spręsti sunkiausias darbo ir finansines užduotis. Kalbant apie pirkinius, tai geriausia vasario mėnesį pinigus skirti sveikatai, pramogoms ir kelionėms, o ne nereikalingiems daiktams, drabužiams ir nesveikam maistui. Svarstyklės turėtų visą dėmesį sutelkti į ateitį. Geriausia vengti savianalizės, lengviau priimti kitų kritiką ir nesureikšminti padarytų klaidų. Tai bus puikus mėnuo mokytis ir įgyti naujų žinių.

REKLAMA

Skorpionas

pinigai

REKLAMA

Tikėtina, kad Skorpionai pasižymės geresne atmintimi ir dėmesingumu, todėl šio ženklo atstovai galės imtis net sudėtingiausių intelektinių užduočių. Astrologai primygtinai rekomenduoja laikytis paprasčiausių gyvenimiškų taisyklių ir stengtis pritraukti pinigų per visą vasario mėnesio laikotarpį. Šios iniciatyvos pagalba Skorpionai taps sėkmingesni ir galės gerokai padidinti savo pajamas. Nereikėtų pasikliauti kitų pagalba. Kad nekiltų naujų problemų, geriau visas iškilusius nesklandumus spręsti savarankiškai. Vasario mėnesį pinigai mėgs tik stiprius žmones.

Šaulys

REKLAMA

Šiuo laikotarpiu bus ypač svarbu prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių, nes viskas labai greitai pasikeis. Dėl  planetų padidėjusio psichologinio lankstumo Šauliams  bus palankus laikas padidinti savo pajamas. Šie žmonės turės jėgų ir drąsos imtis bet kokios veiklos. Jie taip pat galės lengviau įveikti stresą, kuris paprastai sukelia nenumatytų nesėkmių, susijusių su pinigais ir darbu. Astrologai šio ženklo atstovams pataria kuo dažniau daryti tai, kas jiems labiausiai patinka, kad darbas nesukeltų stipraus išsekimo.

Ožiaragis

REKLAMA

Ožiaragiams ieškoti kažko naujo ir keisti žaidimo sąlygas bus įmanoma ir net būtina. Šį laikotarpį geriau praleisti ieškant idėjų ir įkvėpimo. Galima net imti rizikuoti, bet tai daryti reikėtų apgalvotai ir brandžiai. Pirmoje mėnesio pusėje dėl esminių pokyčių energetinėje aplinkoje galimi nedideli nesklandumai darbe ir versle. Specialūs užkalbėjimai padės Ožiaragiams iki minimumo sumažinti jų atsiradimo tikimybę. Žvaigždės ir planetos visais įmanomais būdais saugos Ožiaragius ir jų finansus. Paskutinis žiemos mėnuo bus palankus sudaryti svarbius sandorius ir įsigyti ką nors brangaus, pvz. automobilį, namą ar butą.

Vandenis

REKLAMA

Vandeniams astrologai pataria dažniau įsiklausyti į savo intuiciją, nes tai padės išvengti finansinių nesklandumų. Gali būti, kad vasario mėnesį Vandenio ženklo atstovams teks atlikti daug naujų darbų ir užduočių, todėl bus galima tikėtis ir didesnio nuovargio. Efektyvios atsipalaidavimo mantros padės veiksmingiau pailsėti. Vasario mėnesį finansiniai srautai bus labai intensyvūs. Vandeniai bus geros nuotaikos ir labai produktyvūs. Piniginės avantiūros ir rizika gali sukelti didelių problemų, todėl tikslams pasiekti būtų geriau naudoti patikrintus metodus.

Žuvys

REKLAMA

Pinigai

Pirmiausia vertėtų atkreipti dėmesį į emocinio fono stabilumą, dėl kurio Žuvims bus lengviau save kontroliuoti. Pirkinius reikėtų pirkti antroje mėnesio pusėje. Pirmąsias dvi savaites verta taupyti pinigus ir nešvaistyti jų beprasmiams dalykams. Gali būti, kad Žuvų ženklo atstovams prireiks tvirtesnės savijautos, nes vasario mėnesį gali tekti daug ką nuveikti. Sveikatą pagerinti padės speciali rytietiška technika ir savalaikis poilsis. Patartina nebijoti dirbti komandoje ir neignoruoti kitų žmonių patarimų.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].