2022 metų horoskopas Vandeniui

Astrologai papasakojo, ką 2022 metais patirs Vandeniai. Visi Vandeniai šiais metais išgyveno labai svarbų gyvenimo laikotarpį, o naujieji, 2022-ieji metai, išplės pokyčius, kurie buvo numatyti 2021-aisiais. Kodėl Vandeniui buvo tokie svarbūs praeiti metai? Mat pačioje metų pradžioje įvyko istorinis įvykis – Saturno ir Jupiterio konjunkcija.

Tai dvi „socialinės planetos“, atsakingos už visuomenės sroves ir mūsų civilizacijos raidą. Šis ryšys padėjo pamatus naujam 20 metų ciklui ir apskritai pasitarnavo kaip savotiškas atspirties taškas naujai Vandenio erai. Pagal pasaulio astrologiją, mūsų planeta keičia Zodiako ženklą maždaug kas 2 tūkstančius metų. Dabar, po dviejų tūkstančių metų Žuvų eros, pamažu pereiname į Vandenio erą.

vandenis

Tai reiškia, kad mes vis labiau tolstame nuo religingumo, „stebuklingo mąstymo“ ir resursų ekonomikos, su kuria siejamas Žuvų ženklas, ir vis labiau orientuojamės į mokslą, technologijas, kurias simbolizuoja Vandenis. Todėl visiems šio ženklo atstovams dabar ateina auksinis metas, kai galėsite iki galo realizuoti visas savo idėjas, gabumus ir gebėjimus. Vandeniai bus skatinami investuoti tiek į save, tiek į savo projektus.

Visus praėjusius metus galimybių planeta – Jupiteris – sekė Vandenio ženklu ir atnešė šias naujas galimybes šio ženklo atstovams. Naujaisiais metais turėsite sunkiai dirbti, kad geriausiai išnaudotumėte šias galimybes. Darbas siejamas su Saturnu, kuris šiame ženkle išliks iki 2023 metų pabaigos. Saturnas yra „didysis egzaminuotojas“, „laiko Dievas“, išbandantis Zodiako ženklo stiprumą. Saturnas kiekviename ženkle būna apie trejus metus.

Saturnas šiais metais gali priversti jus atsisakyti kažko svarbaus ir apriboti pasirinkimo laisvę. Šias pamokas turite priimti ramiai, suprasdami, kad jos skiriamos tik jūsų asmenybės augimui ir vystymuisi, o ne kaip dangiška bausmė.

rugpjūčio, lapkričio, įsimylėję, 2022

Horoskopas Vandenio moterims

Šie metai Vandenio ženklo moterims gali būti labai kontrastingi: vienos išsiskirs, o kitos ištekės, vienos susirgs, kitos bus išgydytos, vienos bus paaukštintas, o kitos bus atleistos. Neigiamas ar teigiamas prognozės variantas nepavyks – tai priklauso nuo to, kaip gyvenote pastaruosius 7 metus. Saturnas jus apdovanos, jei esate to verta, arba nubaus… Saturno poveikis bus ypač ryškus moterims, gimusioms vasario 1-10 dienomis.

Horoskopas Vandenio vyrams

Sunkūs savirealizacijos ir saviraiškos metai. Gali ištikti idėjų krizė, energijos trūkumas ir savigarbos problemos. Geriausias būdas užkirsti kelią šioms problemoms yra atsakomybė ir stiprus pareigos jausmas. Jokiu būdu neatsisakykite to, ką pradėjote šiais metais, nevenkite atsakomybės už save, artimuosius ar savo pareigas. Turėdami šiek tiek kantrybės, būsite apdovanoti už ištvermę ir valią.

vandenis, savaitės horoskopas, hobis, 2021

2022 metų Vandenio meilės horoskopas

Kaip bebūtų keista, tai yra geri metai tuoktis. Bet tik tuo atveju, jei abu partneriai yra savarankiški žmonės, besidalinantys džiaugsmais, vargais ir atsakomybe. Skyrybų tikimybė šiemet taip pat labai didelė. Tačiau dėl santykių nereikėtų gailėtis: Saturnas sunaikina tik tai, kas jau buvo trapu. Laisvi Vandeniai įsitikins, kad vasaris – pats įdomiausias ir perspektyviausias mėnuo pažintims.

2022 metų Vandenio finansinis horoskopas

Didelė finansinių nuostolių rizika, ypač pirmąjį pusmetį. Jūs neturėtumėte rizikuoti investuodami ir impulsyviai ką nors pirkti. Nuo gegužės mėnesio situacija šiek tiek pagerės, galima tikėtis pajamų padidėjimo. Taip pat antrasis pusmetis palankus įvairiems startuoliams ir iniciatyvoms IT, mokslo, sporto srityse.

2022 metų Vandenio sveikatos horoskopas

Pavojingas laikotarpis sveikatai. Ypač saugotis reikėtų sausio-rugpjūčio mėnesiais. Susižalojimo rizika ypač didelė, taip pat yra dantų, raumenų ir kaulų sistemos problemų tikimybė. Būkite atidūs ir laiku atlikite profilaktinius tyrimus.

2022

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].