Gegužės mėnuo žada būti sudėtingas, tačiau astrologai pataria per anksti nenusiminti. Astrologų patarimai padės jums apeiti kliūtis ir tapti sėkmingesniais šį vėlyvą pavasarį.

Gegužės mėnuo bus globojamas retrogradinio Plutono. Taip pat lygiai pusę mėnesio vyraus užtemimų koridorius. Tai reiškia tik viena – mūsų laukia svarbūs pokyčiai, dideli sunkumai ir dilemos. Vis dėlto astrologai turi naudingų rekomendacijų kiekvienam Zodiako ženklui. Universalus patarimas: stenkitės stebėti, ar nėra ženklų, kurie padės išvengti pavojų.

Avinas

Avinas turi daryti kuo daugiau gerų darbų, padėti aplinkiniams ir, apskritai, su visais būti mandagus ir geranoriškas. Jei gegužės mėnesį į neigiamą atsakysite negatyvumu, galite išprovokuoti tokį stiprų konfliktą, kad jo poveikis bus juntamas kelis mėnesius. Vietoj grubumo geriau išmokite kalbėti taisyklingai, kad pašnekovui patiktumėte. Šiame etape nereikėtų leisti sau kerštauti ir provokuoti kitų neigiamų emocijų. Astrologai taip pat pataria nesileisti į ilgas keliones.

Jautis

Šio Zodiako ženklo atstovų energetika labai glaudžiai susijusi su jų namais. Žvaigždės gali pabloginti energetinę situaciją namuose, todėl būtina kuo anksčiau išvalyti juodąją energiją ir neigiamą įtaką iš išorės. Taip namai taps palankia vieta, kurioje bus galima veiksmingai pailsėti nuo problemų ir pamiršti gyvenimo rūpesčius. Jaučiams ekspertai siūlo rinktis saviugdos kelią. Gegužės mėnesį galima ir net būtina išmokti ko nors naujo, įgyti naujų įgūdžių ir bendrauti su išmintingais žmonėmis.

lapkritis

Dvyniai

Gegužės mėnesį Dvyniams geriau niekam neduoti tuščių pažadų. Jei Dvyniai ką nors kam nors pažada, būtina kuo greičiau pereiti nuo žodžių prie veiksmų. Priešingu atveju gali kilti daugybė problemų. Apskritai, sąžiningumas ir atvirumas bus galingiausias ginklas, padėsiantis išlaikyti stabilumą ir pagerinti santykius su bet kuo. Dvyniai taip pat patirs tam tikrą sumaištį darbo ir pinigų srityje. Kad bent jau kompensuotų savo laimės trūkumą, jie turėtų pasinaudoti kasdieniu ritualu prausdamiesi.

Vėžys

Gegužės mėnesį Vėžiai turėtų būti itin atsargūs bendraudami su žmonėmis, ypač su nepažįstamais ar mažai žinomais. Tiesa ta, kad žvaigždės provokuos manipuliacijas ir net Vėžiai gali tapti magnetu toksiškoms asmenybėms. Astrologai pataria pasidomėti, kaip galima būtų atpažinti energetiškai pavojingus žmones. Taip pat gali būti, kad Vėžiams teks daugiau dirbti. Jei nuovargis labai didelis, šiems žmonėms reikės kažkokio sukrėtimo, pavyzdžiui, pakeisti aplinką, išvaizdą, užsiimti neįprasta veikla.

Liūtas

Pirmas dalykas, kurį Liūtas gegužės mėnesį turi padaryti, tai atsisakyti nereikalingų daiktų. Jie veikia kaip stiprus energetinis ir emocinis inkaras. Jei jie jums primena neigiamus praeities išgyvenimus, juos reikėtų išmesti arba kam nors atiduoti. Tai turėtų gerokai palengvinti gyvenimą ir net pagreitinti norų įgyvendinimą. Astrologai taip pat primena Liūtui, kad veiksmo jėga visada yra lygi opozicijos jėgai – ypač dabar. Jei Liūtai norės pradėti naują veiklą ar pakeisti kryptį, jiems teks susidurti su sunkumais, ir tai yra visiškai normalu.

Mergelė

Gegužės mėnesį Mergelės ženklo atstovų laukia dramatiški nuotaikų pokyčiai. Tai ypač svarbu kalbant apie antrąją mėnesio pusę. Tam tikros puoselėjamos praktikos padės greitai pagerinti nuotaiką tokiu sudėtingu laikotarpiu. Pagerinti energiją ir stabilizuoti jus supančią aplinką iš dalies padės drabužiai, atitinkantys jūsų akių spalvą. Tai harmonizuos protą ir padės Mergelėms mažiau blaškytis dėl apkalbų, nemalonių žodžių ir negatyvo. Apskritai, gegužės mėnesį galima vadinti netikėtumų – tiek gerų, tiek ne tokių gerų – laikotarpiu. Svarbiausia viską suvokti kuo paprasčiau.

Svarstyklės

Svarstyklėms gegužės mėnesį reikia imtis veiklos nepaisant problemų, abejonių ir baimių. Specialios maldos ir užkalbėjimai padės joms susidoroti su pastarosiomis. Be to, baimė išnyks, kai bendrausite su tinkamais žmonėmis. Pirmuoju bandymu pasiekti gerų rezultatų naujuose reikaluose bus gana sunku, todėl taip pat turėsite atrasti kantrybės ir nepamiršti laiku pailsėti. Neturėtumėte atsisakyti savo svajonių, jei kas nors trukdys. Astrologai rekomenduoja daugiau dėmesio skirti smulkmenoms ir nenusivilti. Sėkmė gali slypėti iki šiol neištirtose vietose.

Šaulys

Gegužės mėnesio nakties žvaigždės gali išryškinti visus pažeidžiamiausius Šaulio bruožus. Nepaisant to, šie žmonės turės pakankamai energijos ir jėgų įveikti bet kokias kliūtis kelyje į tikslą. Jei staiga kas nors nutiktų ne taip, kaip norėtųsi, galite tiesiog laukti artėjančios audros. Nereikėtų forsuoti įvykių, jei sėkmė bus ne jų pusėje. Kartais sunku iš anksto nustatyti nesėkmių priežastį, tačiau gegužės mėnesį tai bus beveik neįmanoma. Šauliams nereikia galvoti apie tai, kaip ir kur kažkas nepavyko pagal planą. Jie turėtų galvoti apie ateitį ir ką nors gero.

Ožiaragis

Ožiaragiai gali atsisakyti noro dirbti ir ką nors nuveikti. Motyvuojančios citatos gali padėti jiems atgauti entuziazmą ir tikėjimą savimi. Taip pat gali padėti artimi draugai, įkvepiantys filmai ir knygos. Šio ženklo žmonėms prognozuojama, kad šiek tiek vėluos finansinės įplaukos ir kils problemų meilės srityje. Jie galėtų su viskuo susidoroti ir išmokti ko nors naudingo. Jei norėtumėte atsiskirti nuo visko ir visų, nedarykite to. Labai svarbi bus artimųjų pagalba.

Vandenis

Tai nelengvas, bet svarbus laikas, po kurio prasidės naujas gyvenimas. Vandeniai galės tapti geresniais žmonėmis ir pakeisti savo ateitį. Tie, kurie prisimins Visatos dėsnius, pagal kuriuos viskas Visatoje veikia, galės tai padaryti ypač greitai ir veiksmingai. Taip pat turėsite klausytis patarimų ir atkreipti dėmesį į detales. Jokiu būdu gegužės mėnesį nereikėtų ieškoti savo klaidų kaltininkų. Turėsite prisiimti atsakomybę už savo veiksmus ant savo pečių. Priešingu atveju galite prisišaukti sau nelaimę.

Žuvys

Žuvys gali tikėtis nuotaikos ir sveikatos problemų. Gydomosios afirmacijos padės atsikratyti negalavimų ir toliau judėti į priekį. Astrologai pataria nesuvaržyti savęs griežtomis ribomis ir nepamiršti, kad geriausia išeitis iš situacijos visada slypi viršuje. Žuvys turėtų įsiklausyti į savo intuiciją ir nepamiršti, kad joms naudingų patarimų gali duoti artimi žmonės. Jei šie žmonės nori pakeisti savo gyvenimą, jie turi būti aktyvesni. Deja, po gulinčiu akmeniu vanduo neteka.

Astrologijos ekspertai teigia, kad gegužės mėnesį daugeliui žmonių gali būti perdegimo ir energijos trūkumo metas. Paprasti pratimai padės atsikratyti jų ir atgauti jėgas per trumpiausią įmanomą laiką. Sėkmės jums šio pavasario pabaigoje!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].