Nors metų pradžia ir Naujųjų metų šventės nėra laikas, kai reikia būti liūdniems, neigiamus Saturno aspektus sunku ignoruoti. Todėl laikas nuo laiko skirtingi Zodiako ženklai jausis prislėgti.

Pirmieji sausio 10 dieną depresijos simptomus pajus Dvyniai ir Mergelė.

Dėl Merkurijaus ir Saturno jungties šią dieną galimos kelionės ir pokalbiai. Aplinkiniai žmonės siutins savo inercija ir lėtumu. Kamščiai keliuose, skrydžių vėlavimas, interneto trūkinėjimas, sutrikdymai bankomatuose ir terminaluose bus erzinantys.

Dėl to Dvyniai jausis nesuprasti ir vieniši, ir užsidarys savyje, o Mergelės bus prislėgtos dėl reikalų, kurie nejuda iš vietos.

Dvyniai susidurs su problemomis užsienyje, bendraudami su užsieniečiais, bandydami nusiųsti pinigus ar laišką į kitą šalį. Mergelės susidurs su sunkumais darbe ir bendraujant su kolegomis, siunčiant verslo dokumentus, komandiruotėje.

Kadangi sąjunga bus Vandenio ženkle, šio ženklo atstovams taip pat kils sunkumų bendraujant.

liepos

Vandeniui bus sunku išsakyti mintis, palaikyti pokalbį, bendrauti.

Jie bus niūrūs ir nekalbūs.

Visiems kitiems ženklams gali kilti sunkumų bendraujant internete, mokantis internetu, užsisakant bilietus internetu, dirbant nuotoliniu būdu, atsisiunčiant failus.

Savaitinis rugpjūčio 4-10 dienų horoskopas visiems zodiako ženklams

Sausio 11-15 dienomis Avinas ir Jautis turės sunkumų.

Marso veiklą blokuos Saturnas. Tai bus tarsi susidūrimas su kliūtimi, gedimas, sumažėjęs fizinis aktyvumas. Bet koks konkretus veiksmas pareikalaus daug pastangų. Tai taikoma net tiems atvejams, kurie visiškai nesukelia jokių sunkumų.

Dėl to Avinas ir Jautis šiomis dienomis praras tikėjimą savimi ir bus  prislėgti.

Zodiako ženklai, kuriems sėkmė šypsosis birželio 5-16 dienomis

Jautis jausis engiamas, turės mažai jėgų, fiziškai nebus toks aktyvus, kaip norėtųsi. Kai jis bandys ką nors daryti, susidurs su išorinio pasaulio pasipriešinimu. Jis turės problemų dirbdamas fizinį darbą ir sportuodamas.

Avinų laukia nemalonumai finansinėje sferoje. Užuot darę tai, ko nori, jie bus priversti daryti tai, ką diktuoja aplinkybės. Nesugebant veikti savarankiškai ir ryžtingai, kaip yra įpratęs, juos labiau įveiks depresija, nei pačios finansinės bėdos.

Likusiems ženklams šiomis dienomis taip pat geriau nesitikėti didelių finansinių laimėjimų.

Kovo 11-17 dienų horoskopas moterims: į ką būtina atkreipti dėmesį?

Sausio 23 ir 24 dienomis Saulės ir Saturno jungtis sukels Liūtui depresiją.

Šis aspektas sumažins kūrybiškumą ir pakenks savijautai. Liūtai negalės imtis iniciatyvos ir bus priversti paklusti aplinkybėms. Ir aplinkybės nebus jiems palankios. Todėl jie pasijus tarsi kalėjime.

Tai ypač pasijus dialoguose su kitais žmonėmis, bandant derėtis, sudarant sandorius, derantis, asmeniniuose santykiuose ir kontaktuose su plačia auditorija.

Geriausiu atveju, užuot sukūrę, Liūtai turės laikytis protokolo, blogiausiu atveju – įsipareigoti prisiimti įsipareigojimus.

Sandoriai ir susitarimai šiomis dienomis bus nuostolingi, sąjungos ribos Liūtų laisvę.

Likusias šias dienas reikia atsiminti, kad kartais reikia susitaikyti su aplinkybėmis ir sutikti, kad ne viskas gyvenime priklauso nuo jūsų. Turite atsižvelgti į taisykles ir apribojimus.

zodiako ženklai, horoskopas, rūpestingiausi zodiako ženklai, gyvenimas

Geriau nebandyti parodyti savo išskirtinumo ir originalumo, neprieštarauti sistemai, nedemonstruoti savo laisvo mąstymo ir nepriklausomybės nuo tradicijų, ypač bendraujant su viršininkais ir tarnyboje esančiais žmonėmis.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].