2020 m. rugpjūčio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams

Paskutinis vasaros mėnuo bus gana ramus ir malonus. Astrologai teigia, kad rugpjūtį bus galima nutraukti nesėkmių ruožą. Tereikia kovoti su neigiamomis mintimis ir pasikliauti 2020 m. rugpjūčio mėnesio horoskopu visiems zodiako ženklams.

Avinas

horoskopas, gegužės, savaitės horoskopas, savaitės, rugpjūtis

Jums rugpjūčio mėnuo bus puikus laikas įsimintiniems nuotykiams. Tai bus labai palankus laikotarpis pasimatymams, naujoms pažintims, flirtui ir sielos draugo paieškoms. Drąsiai megzkite naujus santykius, o tam, kad neprasidėtumėte su netinkamu žmogumi, nepamirškite patikrinti meilės suderinamumo.

Finansų ir darbo srityse mėnesio pradžioje bus nedidelių vėlavimų ir sutrikimų, tačiau viskas greitai pasikeis į geresnę pusę. Apsipirkus verta atidžiau tikrinti grąžą. Nebūtina drausti sau leisti pinigus, bet pravartu tuo pačiu metu ir pataupyti.

Jautis

apdovanoja

Privalote apsisaugoti nuo neigiamos kitų žmonių energijos. Prognozuojama, kad rugpjūtį suaktyvės energetiniai vampyrai ir apskritai blogi žmonės. Versle ir darbe rekomenduojama pasikliauti tik savimi ir patikimais žmonėmis. Patartina būti atsargesniam bendraujant su naujais klientais ir partneriais.

Meilėje viskas bus kiek ramiau. Rekomenduojama padaryti kuo daugiau malonių staigmenų artimiesiems. Šį mėnesį naudinga pasiimti trumpas atostogas, išsiruošti į bendras keliones, leisti laiką namuose su visa šeima.

Dvyniai

horoskopas, venera, gegužės, savaitės horoskopas, savaitės

Jums teks atskleisti savo organizacinius įgūdžius šeimos rate. Rugpjūčio mėnesį turėsite galimybę visus suartinti šeimynine vakariene ar susibūrimu. Tai bus puikus laikas bendrauti, padėti vienas kitam. Rugpjūtį taip pat bus vietos romantikai, todėl neverta daug laiko leisti vienam.

Darbe ir versle pageidautina parodyti daugiau iniciatyvos. Priešingu atveju nepavyks padidinti pajamų. Gali būti, kad antroji mėnesio pusė bus šiek tiek nervinga ir įtempta, tačiau nereikia pulti į paniką. Meditacija padės pašalinti stresą ir nuovargį.

Vėžys

rugpjūtis

Būkite atidesnis detalėms ir atsargiai leiskite pinigus. Ateina laikas, kai būtina parodyti visas savo geriausias savybes, įskaitant kūrybinius ir organizacinius įgūdžius. Tada viršininkai ir partneriai žvelgs į jus su pagarba.

Meilėje teks kovoti su neigiamomis mintimis. Jos gali tapti visų problemų priežastimi. Jei su jomis kovosite, jau nuo pirmųjų rugpjūčio dienų pajausite teigiamus pokyčius. Šis mėnuo bus puikus metas darbui su savimi ir savo mąstysena.

Liūtas

horoskopas, gegužės, savaitės horoskopas, savaitės

Sėkmė jums šypsosis visose gyvenimo srityse. Rugpjūtis bus teigiamų pokyčių metas. Pirmiausia atkreipkite dėmesį į santykius su mylimuoju. Privalote pažvelgti tiesai į akis ir nuspręsti, kuria kryptimi judėti toliau, kad pagerintumėte santykius, rastumėte laimę.

Vieniši ženklo atstovai turės puikią galimybę pasiekti reikšmingų pergalių darbe, versle ir kūryboje. Rekomenduojama sudaryti veiksmų planą ir niekam iš pašalinių žmonių nepasakoti savo ambicijų, tikslų ir norų.

Mergelė

apdovanoja, zodiako

Rugpjūčio mėnesį jums numatoma didžiulė sėkmė meilėje. Jums pavyks sėkmingai susirasti sielos draugą arba sustiprinti esamus santykius. Labai tikėtina, kad tinkamas žmogus pats pasirodys jūsų gyvenime, todėl būkite kantrus ir atidus.

Finansų srityje patariama nežengti rizikingų žingsnių, nekeisti esamos krypties. Verta susikoncentruoti į įprastus dalykus. Atsakingas požiūris į darbą ir galimybė pailsėti padės padidinti produktyvumą. Rasti motyvacijos nebus sunku – tam reikia apsupti save entuziastingais žmonėmis, kurie nėra įpratę tingėti.

Svarstyklės

horoskopas, zodiako, gegužės, savaitės horoskopas, savaitės

Pirmąją mėnesio pusę turėtumėte skirti su darbu susijusių iššūkių sprendimų paieškai. Jei dėl kokios nors priežasties jums trūksta pinigų, ieškokite būdų, kaip atsikratyti problemos. Nepamirškite, kad rugpjūtį pinigams patiks tvarka ir organizuotumas. Tai puikus laikotarpis banko sąskaitos atidarymui, skolų apmokėjimui.

Rugpjūčio antroji pusė bus tobula ieškoti meilės ar stiprinti santykius. Jei norite su kuo nors suartėti, užmegzti santykius ar stipresnius ryšius, svarbu kartu patirti įspūdingus įvykius. Naudingiausia bus leistis į kelionę.

Skorpionas

Visata

Pastarosiomis savaitėmis buvote veikiamas destruktyvios planetų ir žvaigždžių energijos, kuri galėjo išprovokuoti neigiamas pasekmes. Jų atsikratyti padės meditacija. Rugpjūčio mėnesį žvaigždės ims spinduliuoti kūrybinę energiją, kuri išvalys jūsų protą nuo visų nereikalingų dalykų ir padės jums atsigauti.

Rugpjūtis bus idealus laikas ugdytis naujus įgūdžius ir būti aktyviam visose gyvenimo srityse. Turėsite daug jėgų ir energijos įveikti bet kokio masto ir pobūdžio problemas bei rūpesčius. Jums tiesiog reikia tikėti savimi. Rugpjūtis nebus poilsio laikas. Tai darbo ir veiklos metas.

Šaulys

horoskopas, venera, Visata, gegužės, savaitės horoskopas, sunkesnės, savaitės

Pirmosiomis rugpjūčio savaitėmis pasirūpinkite energetine apsauga nuo neigiamų žmonių. Nuo rugpjūčio 8 d. žvaigždžių ir planetų energija pasikeis į kūrybingą, todėl jūsų gyvenime atsivers naujos durys ir galimybės.

Tai puikus mėnuo apsipirkti, pakeisti stilių ar šukuoseną. Bus naudinga pakeisti darbo vietą, ieškoti naujų pajamų šaltinių. Pasaulis keisis į gerąją pusę, kaip ir jūsų mintys. Tai puikus metas kūrybiniams žygdarbiams ir fiziniam aktyvumui.

Ožiaragis

Pirmosios pora rugpjūčio savaičių jums bus magiškos. Pagerinsite savo gyvenimą, padidinsite pajamas ir optimizuosite išlaidas. Svarbiausia yra gera sveikata ir motyvacija. Rugpjūtį pavyks atsisakyti žalingų įpročių, stiprinti gerąsias charakterio savybes.

Rugpjūtį reikės veikti, o ne laukti geresnių laikų. Net sunkiais laikotarpiais rekomenduojama neužsidaryti savyje ir nesinervinti dėl smulkmenų. Esate pakeliui į tobulėjimą, todėl negalite sustoti.

Vandenis

horoskopas, gegužės, savaitės horoskopas, savaitės

Pačioje mėnesio pradžioje jums gali kilti daug naujų problemų ir rūpesčių, kuriems išspręsti prireiks skubių sprendimų ir didelio dėmesio, daug laiko ir pastangų. Neišsigąskite, nes tokiu būdu Visata bandys teigiamai pakoreguoti jūsų gyvenimą.

Kvėpavimo pratimai padės pagerinti nuotaiką. Maždaug po rugpjūčio 10 d. sėkmė pamažu sugrįš. Vasaros pabaiga bus labai palanki darbui ir verslui. Naudinga atlikti didelius pirkimus, sudaryti sandorius.

Žuvys

apdovanoja

Saugokitės agresyvių zodiako ženklų. Patartina vengti konfliktų ir nesusitelkti į neigiamas emocijas. Nepažįstami žmonės gali sukelti daug rūpesčių ir problemų. Jei norite su kuo nors pabendrauti, tuomet geriau apsupkite save patikimais draugais ir bendraminčiais.

Antroji rugpjūčio pusė bus ideali kelionėms, meilės paieškoms, įvaizdžio keitimui. Taip pat naudinga užsiimti dvasinėmis praktikomis, ieškoti gyvenimo prasmės ir išsikelti sau naujus tikslus. Antroje mėnesio pusėje bus didelė tikimybė susitikti su svarbiu gyvenimo mokytoju.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].