Vėžiai, turi švariausią ir maloniausią širdį. Jie užmezga santykius be priekinių motyvų, neklausdami nieko. Jis tiesiog duos jums viską, ką jis turi, jei įrodysite, kad esate verta. Jis stengiasi, kad jo artimieji, įskaitant jus, palengvintų jam gyvenimą.

Vėžiai  saugo savo sielą. Jūs turite pabandyti suartėti su juo. Jis suteikinės jums viltis. Jo meilę ir pasitikėjimą sunku užsidirbti, tačiau geriausi dalykai gyvenime nėra lengvai ranka pasiekiami.

Jis yra puikus klausytojas ir jam rūpi, ką sakote. Jis prisimena dalykus ir įvykius, kuriuos jūs jau seniai pamiršote.

Vėžiai yra per daug rūpestingi todėl neįsimylėti jų tiesiog neįmanoma. Jis nerimauja dėl to, kaip jaučiatės ir bijo pakenkti jūsų jausmams. Jis nori, kad būtumėte laimingi.

Tačiau jis taip pat turi vieną didelį trūkumą – jam svarbu, ką žmonės galvoja apie jį.  Vėžiai yra labai jautrūs ir emocionalųs. Jis išmokys jus pažvelgti į situacijas iš skirtingų kampų.

Jis yra nervingas ir daugelyje atvėjų, jis tampa drovus. Jis nemėgsta minios, bet jei kas nors su juo kalbės vienas, jis užsiputoja ir jaučiasi kontroliuojantis situaciją.

Net jei tai yra neracionalus ar nelogiškas pasirinkimas, jis darys tai, ką jis jaučia. Jis yra užsispyręs, kai kalbama apie jo norus.Taip pat vėžiai yra ramūs todėl su jais labai paprasta susikalbėti. Susitikdami su juo, jūs pajusite, kad jį visą savo gyvenimą žinote.

Jūs galite jį nustumti ir pasakyti, kad nenorite santykių, bet vieną dieną jūs pabusite ir suprasite, kad jūs jį mylite labiau nei gyvenimą.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].