Ženklai, išduodantys, kad jūsų veidas jau sensta

Nors ir nenorime pripažinti, senstame visi. Dauguma su senatve susijusių fiziologinių pokyčių yra nekenksmingi, tačiau gali sukelti nepatogumų ir paveikti pasitikėjimą savimi. Gyvenimo būdo ir kai kurių įpročių pakeitimas gali padėti sustabdyti ankstyvuosius odos senėjimo požymius, jei tik žinosite, kokie jie.

Kokie ženklai išduoda, kad jūsų veidas sensta?

Ant veido atsiranda nelygumai

Šios dėmelės dažniausiai atsiranda šalia nosies ir skruostų. Jas lemia tai, kad oda praranda gebėjimą nusišveisti pati. Jei naudosite didelį kiekį steroidinių aliejų, oda gali greičiau pasenti ir tai išduos šie nelygumai.

Plonėja lūpos

Jei lūpos pradeda plonėti, tai reiškia, kad oda sensta greičiau, nei įprasta. Pagrindinė to priežastis yra sumažėjęs kolageno kiekis lūpose. Tai taip pat gali sukelti dehidratacija, reguliarus čiulpimas, per didelis saulės poveikis ir vitamino C trūkumas.

Oda tampa lengvai pažeidžiama

Jei dėl kokios nors paslaptingos priežasties jūsų odoje susidarė mėlynė, tai gali būti ženklas, kad oda sensta greičiau, nei manote. Sendama oda tampa plonesnė nei įprastai, todėl lengviau atsiranda mėlynės ir lėtai gyja. Reguliarus odos drėkinimas gali padėti to išvengti.

Odos tekstūra darosi plona kaip popierius

Pernelyg didelis saulės poveikis, kai nenaudojama apsaugos nuo saulės priemonių, yra pagrindinė to priežastis. Žala atsiranda dėl elastino, kuris yra atsakingas už odos išsitempimą ir normalizavimą, skilimo.

Nusileidžia akių vokai

Jei pastebėjote, kad akių vokai nukaro, nustokite trinti akis. Viršutinio voko suglebimas gali būti reguliaraus kietų kontaktinių lęšių dėvėjimo ar neseniai atliktų akių operacijų rezultatas.

Pasikeičia nosies galiuko forma

Daugumai žmonių nosies galiuko forma pasikeičia iki 40 metų. Deja, tai gali nutikti anksti dėl odos senėjimo, kurį sukelia žalingas saulės poveikis. Dažniausiai taip yra dėl streso. Laimei, yra sukurtos šiuolaikinės rinoplastikos procedūros, kurios yra ne tik patikimos, bet ir turi ypatingą poveikį, kad veido oda atrodytų natūraliai.

Atsiranda daug raudonų apgamų

Šie raudoni apgamai labiau būdingi vyresniems nei 30 ir 40 metų žmonėms. Jie nekenksmingi, bet jei norite jų atsikratyti, turite atlikti kriochirurgiją ir lazerinę operaciją.

Paburksta akys

Dažnai to nepaisome ir manome, kad paburkimas yra normalu ir kad tai nėra greito odos senėjimo požymis. Kita paburkimo priežastis yra skysčių kaupimasis aplink akis dėl miego trūkumo. Kad tai normalizuotumėte, venkite sūraus maisto, kuris padidina vandens kaupimąsi organizme.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].