Ženklai išduodantys amžių. Atrodykite jaunesnė nei esate!

Kiekviena moteris svajoja atrodyti jaunesnė, nei yra iš tiesų. Tačiau kai kurie išvaizdos akcentai išduoda tikrąjį amžių ar net pasendina.

REKLAMA

Pažvelkime į tipiškų „senų moterų“, kurios yra maždaug 45–50 metų, išvaizdą, tačiau jos atrodo 15 metų vyresnės nei jų bendraamžės.

Blogi dantys

Dantų trūkumas, geltoni dantys, dantys su kariesu. Tokie žmonės paprastai nesišypso, dengia burną delnais. Jie elgiasi suvaržytai, ypač moterys, žinančios apie savo nepatrauklumą.

Ir atvirkščiai – jei turite gražią, plačią, baltais dantimis papuoštą šypseną, niekas jūsų raukšlių nepastebės.

 jaunesnė

REKLAMA

Netvarkingi plaukai

Nuaugę, nedažyti, nesutvarkyti plaukai iškart prideda kelerius metus. Ilgi plaukai taip pat nepuošia moterų po tam tikro amžiaus.

Natūralus senėjimo procesas taip pat veikia juos. Jie tampa plonesni ir blankesni. Tai ypač pastebima, kai jie yra ilgi ir nuaugę. O nešiojant uodegą ar dar blogiau, kuodą, tik pabrėžiamas amžius.

Pavargęs žvilgsnis

Jei „akis nedega“, galima iš karto pastebėti, kad žmogus nugyveno jau nemažai metų, žmogus netiki stebuklais. Pesimizmas ir bloga nuotaika nepadaro mūsų jaunesnių.

Linksma, energinga ir juokinga moteris visada atrodo jaunesnė.

REKLAMA

Netvarkingos rankos

Jei jūsų rankos nesutvarkytos. Nagai įvairaus ilgio ir pageltę ar nusilupusiu nagų laku…

Ne, tai ne apie tai, kaip nulakuoti nagus ir padengti juos raštais ir cirkoniu. Dailiai sutvarkytos rankos, švarios panagės ir vienodas ilgis- tai yra svarbu.

Eisena ir laikysena

Sutikite, kad susigūžę moterys linkstančiomis kojomis atrodo akivaizdžiai vyresnės nei bendraamžės su tiesia nugara ir lengva eisena.

REKLAMA

jaunesnė

Nemadingi drabužiai

Nereikia rengtis taip, tarsi eitumėte į Paryžiaus mados savaitę, tačiau jei dėvite dalykus, kurie buvo madoje prieš 15 metų, tada jie pridės jums tuos 15 metų. ir jaunesnė neatrodysite.

Žodžiai

„Mūsų laikais“, „Bet mano jaunystėje“, „Aš atsimenu, kai buvau tavo metų“, žmonės tuoj pat galvos, kad esate vyresnė nei iš tiesų. Tai tas pats, kaip užrašyti gimimo datą ant kaktos, pridedant dešimt metų.

Atsikratykite šių dalykų, o jaunystė ir sveikata pati sugrįš pas jus!

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].