Veiksmingiausi celiulito mažinimo būdai, kuriuos rekomenduoja dermatologai

Yra daug žmonių, kurie visą savo gyvenimą išbandė celiulito pašalinimo metodus be jokių rezultatų. Dieta ir mankšta bejėgiai, nes tai genetinė priežastis. Tačiau yra keletas būdų, kaip sumažinti celiulitą ir pagerinti sėdmenis. Štai keletas veiksmingiausių anticeliulitinių gydymo būdų, kuriuos dermatologai nustatė kaip efektyviausius.

1. Gilus masažas

celiulito

Tai yra masažas, atliekamas specialiu vakuuminiu prietaisu ir voleliu. Dermatologai rekomenduoja šį metodą, nes jis pagerina kraujotaką ir išlygina odą. Vienintelė problema yra ta, kad rezultatai nėra ilgai saugomi. Norėdami gauti geriausius rezultatus, bent kartą per savaitę turėtumėte giliai masažuoti kūną. Tačiau šios paslaugos trūkumas yra tas, kad ji yra labai brangi. Taigi, norėdami gauti tokią paslaugą kiekvieną savaitę, turite būti finansiškai stabilūs.

2. Įvairūs kremai ir purškikliai

Niekur nėra moksliškai įrodyto kremo, kuris būtų veiksmingas prieš celiulitą. Tokie aliejai drėkina odą ir daro ją šiek tiek stangresnę. Taigi gali nepadėti pasiekti norimų rezultatų. Dermatologai tikrai gali pasakyti, kad venkite produktų, kurie žada greitą rezultatą ir ilgą laiką išliks nuoseklūs.

Jei nuspręsite išbandyti anticeliulitinį kremą, rekomenduojame vartoti pigiausią kremą ir nuosekliai vartoti jį 8 ar daugiau savaičių.

3. Kūno šepetys

celiulito

Dermatologai sako, kad sausas kūno valymas gali būti efektyvus, tačiau perspėja nesitikėti dar vieno didelio pokyčio. Be to, šį metodą turite nuosekliai daryti labai ilgą laiką. Tačiau gera žinia yra tai, kad tai galite padaryti namuose.

Jei turite kokių nors odos infekcijų ar alergijų, neturėtumėte valyti kūno. Sausas šepetys, kuris pagerina kraujotaką ir paveikia odos gylį, turėtų būti atliekamas ne dažniau kaip du kartus per savaitę. Jei jūsų oda labai sudirgusi, geriau lengvai paspausti kūno šepetėlį arba visiškai jo nenaudoti. Galite pasirinkti bet kurį šepetėlį, pagamintą iš natūralių medžiagų.

Kaip naudoti kūno šepetį:

1. Sukite šepetėlį pagal laikrodžio rodyklę ant odos. Nuotraukoje parodyta, kaip tai padaryti.

2. Lengvai paspauskite ant plonos odos ir stipriau ant storos odos.

3. Jei prieš maudantis baigėte valyti kūną, nusiprauskite šiek tiek po šaltu dušu. Kai išeisite, sutepkite ir švelninkite savo odą.

4. Radijo dažnio prietaisai

Tyrimo metu nustatyta, kad radijo dažnio prietaisai buvo veiksmingi mažinant celiulitą, o tyrime dalyvavo 16 žmonių. Jie buvo gydomi du kartus per savaitę 6 savaites, šlaunų apimtis sumažėjo 71,87%, o celiulitas sumažėjo 25%. Po radijo dažnio apdorojimo riebalų pertekliui pašalinti, jūsų oda stangrėja, padidėja kraujotaka, o laikui bėgant celiulitas išnyksta.

5. Profesinis gydymas

Specialistai rekomenduoja, kad kai kurie specialūs gydymo metodai, kuriuos atlieka specialistai, būtų labai veiksmingi. Viena jų – celiulito pašalinimo tarnyba, vadinama „Cellfina“. Šis sudėtingas metodas skaido kietus junginius, kurie sukelia celiulitą. Tačiau prieš pradėdami tokį gydymą, turite pasitarti su gydytoju.

Tas pats metodas buvo išbandytas su 232 pacientais, iš kurių 99% buvo patenkinti rezultatais. Rezultatai gali trukti iki 2 metų. Rezultatai pradedami jausti tik po vieno apsilankymo.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].