Svarbi informacija moterims! Nedarykite šių klaidų, kai dažotės lūpas

Lūpų dažai – geriausias ir nepakeičiamas kiekvienos moters draugas! Tobulam lūpų pasidažymui reikia šiek tiek pasiruošimo ir praktikos, o tai labai padeda išlaikyti gerą išvaizdą. Atskleisime, kaip dažytis lūpas, kad išvengtumėte klaidų.

REKLAMA

1. Suskeldėjusios lūpos

Užtepus lūpų dažus ant išsausėjusių, suskeldėjusių lūpų, jos tampa tarsi išmėtytos dėmėmis ir atrodo labai nepatraukliai.

REKLAMA

veidrodis

2. Jūsų lūpų dažai ir lūpų pieštukas turi derėti

REKLAMA

Jei lūpų dažai ir pieštukas nederės, atrodysite juokingai.

3. Lūpų kampučių praleidimas

REKLAMA

Labai dažnai, kai moterys dažosi lūpas, jos pamiršta pasidažyti vidinius lūpų kampučius. Kad to išvengtumėte, praverkite burną ir plonu lūpų šepetėliu patepkite lūpų kampučius.

4. Lūpų dažai ant dantų

REKLAMA

Kai kurios moterys turi įprotį kramtyti lūpas ir taip palieka lūpų dažų žymes ant dantų. Turėkite šalia savęs veidrodėlį, kad vis galėtumėte pasitikrinti.

5. Tinkamo atspalvio nepasirinkimas

REKLAMA

Dažnai moterys lūpų dažų atspalvį renkasi pagal tai, kas madinga. Tačiau prieš rinkdamiesi lūpų dažus įsitikinkite, kad atspalvis atitinka jūsų odos atspalvį.

6. Per didelis lūpų pieštuko naudojimas

REKLAMA

Taupiai tepkite lūpų pieštuką ant lūpų, nes per didelis kiekis gali sugadinti lūpų dažų spalvą.

lūpas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.