Kosmetika gali padėti atskleisti moters grožį, tačiau kartais, atvirkščiai, pabrėžia vien trūkumus…

REKLAMA

Kokį makiažą paprastai darosi vyresnio amžiaus moterys, norėdamos užmaskuoti raukšles?

REKLAMA

Pagyvenusios moterys stengiasi kruopščiai pasidažyti kiekvieną detalę: akis, antakius, akių vokus, lūpas, skruostus. Deja, toks makiažas dažnai atrodo labai nenatūralus. 

REKLAMA

Daugybė ryškių akcentų ant veido

Yra labai madingas makiažas, kai daromi vienas ar du ryškesni akcentai, pavyzdžiui, ant akių ar ant lūpų.

REKLAMA

Galite intensyviau pasidažyti antakius ir pasinaudoti ryškesniu lūpdažiu ir to užteks, kad atrodytumėte puikiai. Jei prie tokio makiažo pridėsite skaistalus, atrodysite daug vyresnė…

REKLAMA

Kasdieniam makiažui visai nereikia ryškių detalių, naudokite natūralius atspalvius. 

REKLAMA

Kontūrinis pieštukas be šešėlių

REKLAMA

Pagrindinis šiuolaikinio makiažo principas yra kuo labiau išsaugoti natūralų moters grožį ir jos asmenybę. Kosmetika skirta tik pabrėžti natūralias dorybes. Pieštukas puikus variantas!

REKLAMA

Per daug skaistalų

Pagrindinis senstančių moterų ginklas kovoje su senatve yra ryškūs skaistalai. Moterims atrodo, kad skaistalai grąžina jaunystę ir gaivą, todėl jos labai naudoja šį kosmetikos gaminį.

REKLAMA

Kad senstate, tai nereiškia, jog turite visiškai atsisakyti skaistalų. Jei naudosite pudrą, , tada jums prireiks lengvo skaistalų sluoksnio, bet nepersistenkite!

REKLAMA

Norėdami, kad skaistalai atrodytų natūraliai, rinkitės skaidrius atspalvius. Vasarą rinkitės persikų spalvos atspalvius, o žiemą gražiai atrodo švelnus rožinės spalvos atspalvis.

REKLAMA

Alyviniai perlamutro lūpų dažai

REKLAMA

Perlamutrinis lūpdažis siejamas su aštuntojo dešimtmečio era. Tuo metu moterys dažėsi ryškiai, o dabar mada visiškai kitokia.

REKLAMA

Jei būdama vyresnio amžiaus naudosite tokio atspalvio lūpdažius, atrodysite ne jaunesnė, o vyresnė…

REKLAMA

Tikimės, jog sužinojote naudingų dalykų!

Šaltinis

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.