Sužinokite, kaip sugrąžinti jaunystę veido odai per 4 dienas: senovės rytų technika

Nesvarbu, kokia yra moteris, ji visada nori likti jauna ir patraukli.

Bet nesvarbu, kaip stengiamės, metai atkakliai paima savo: oda tampa ne tokia elastinga, ne tokia spindinanti, raukšlės įsiskverbia giliau, o ratilai po akimis tampa vis ryškesni.

Siekiant sumažinti nemalonius su  amžiumi susijusius pokyčius , turite pasirūpinti savimi nuo jaunystės.

Visi kosmetologai vienbalsiai teigia, kad veido oda atrodys jauna, jei ją nuolat maitinsime vitaminais ir naudingais aliejais. Taigi, tai įtikina moteris, kad reikia išleisti pinigus brangiomis procedūromis.

Bet mes žinome, kad niekas nepalaiko grožio geriau nei produktai, kuriuos gamta mums davė. Rytų grožis visada žinojo, kaip rūpintis savimi paprastų mandarinų pagalba.

Ir šį kartą mes panaudojome seną Vietnamo odos atjauninimo kursą , kuris skirtas 4 dienoms. Po šio kurso, jūsų oda bus spinduliuojanti ir elastinga.

Kaip atjauninti odą

Pirmoji diena – valymas

Mandarinus nuplaukite, nulupkite, supjaustykite žievelę ir įpilkite į maišytuvą kartu su 3 šaukštais natūralus jogurto ir 2 šaukštai avižinių miltų.

Panaudokite gautą kaukę ant anksčiau nuvalytos veido ir kaklo odos, palikite 5 minutes. Tada masažuokite odą ir palikite kaukę dar 5 minutes. Nuplaukite ir naudokite drėkinamą kremą.

Antroji diena-  odos spalvos lyginimas

Vieno mandarino sultys sumaišome su šiltu pienu, įdėkite duonos gabalėlį ir 1 šaukštą mielių.

Gerai sumaišykite visas sudedamąsias dalis, užtepkite mišinį į veidą, laikykite 15 minučių, tada tiesiog nuplaukite šiltu vandeniu.

Trečioji diena – pakelimas ir atjauninimas

3 šviežias figas, sumaišykite su 1 mandarino sultimis, 1 kiaušinio baltymu, plakite iki putų.

Užtepkite kaukę ant veido ir palikite 25-30 minučių. Nuplaukite jį šiltu vandeniu, nereikia drėkinti odos kremu.

Ketvirtoji diena – drėkinimas

Sumaišykite dviejų mandarinų sultis su 4 valg šaukštais avižinių dribsnių , 1 valg šaukštą alyvuogių aliejus ir 4 šaukšteliai medaus.

Gerai sumaišykite viską ir užtepkite kaukę 10 minučių, masažuokite veidą ir palikite kaukę dar 15 minučių, tada nuplaukite šiltu vandeniu.

Norėdami pasiekti maksimalų efektą, atlikite tokį kursą kas 2-3 savaites.