Sužinokite, kaip jaunystę išsaugo kai kurios moterys

Nors įžymybės nesėkmingai bando išsaugoti tolstančią jaunystę plastinių operacijų ir grožio injekcijų pagalba, pasaulyje gyvena paprastos moterys, kurioms šių gudrybių tiesiog nereikia. Šiandien sužinosite, kaip jaunystę išsaugo kai kurios moterys. Skaitykite toliau ir nustebsite, kad visoms šioms damoms gerokai daugiau nei 50.

jaunystę

Jaunystės ir grožio paslaptys

Seiko Matsuda (59 metai)

Sunku patikėti, bet nuotraukoje esančiai moteriai – 59 metai! Matyt, japonės vis dar žino kai kurias jaunystės ir grožio paslaptis. Būdama 55 -erių, Seiko tapo apatinio trikotažo prekės ženklo „Triumph“ veidu. Nepriekaištinga figūra ir veidas be raukšlių. Keista, kad ji ne 20 metė mergina, o šešiasdešimtmetė su nepriekaištinga išvaizda.

Pasak pačios Seiko, ji niekada nesinaudojo plastikos chirurgo paslaugomis. Moteris uoliai laikosi dietos, nevalgo saldaus ir riebaus maisto. Modelis ir dainininkė renkasi produktus, kuriuose yra daug omega-3 rūgščių, jos lėtina senėjimo procesus. Seiko taip pat saugo odą nuo saulės poveikio ir neišeina į lauką be kremo su didele SPF apsauga.

jaunystę

Ernestine Shepard (85)

Tobula figūra, raumenys, ryškus manikiūras ir Holivudo verta šypsena – visa tai apie 85-erių Ernestine Shepard. Jos amžiaus moterys sėdi ant suoliuko ar žiūri serialus, o ši moteris keliasi 2:30 val. Tada ji eina 16 kilometrų pėsčiomis, paskui sportuoja su treneriu, o vakare pati veda grupines treniruotes.

Apasra Hongsakula (74 metai)

Štai pirmoji „ Miss Universe“ nugalėtoja, kuriai neseniai sukako 74 metai! Nors Apasra karūną gavo dar 1965 metais, ji iki šiol išlieka pripažinta gražuole, kurios jaunystės pavydi visos.

jaunystę

Zamlina Pisano (51 metai)

Kad ir kaip priartintume Zamlinos nuotrauką, negalėtumėte rasti raukšlių tobulame jos veide. Stulbinančios išvaizdos serbė sugebėjo tapti tikra „Instagram“ žvaigžde. Kadangi moteris turi dvi anūkes, pagal bulvarinį laikraštį „The Sun“ ji buvo pripažinta gražiausia pasaulio močiute. Tik pažiūrėkite į šios moters figūrą! Ar galite pasakyti, kad jai 51 metai? Gaila, bet ši moteris neišduoda savo jaunystės ir grožio paslapčių.

Ninel Blokhina (75 metai)

Ši neįtikėtina moteris anksčiau buvo balerina. Dabar nuostabių plaukų savininkė gyvena Baltarusijoje. Pati Ninel prisipažįsta, kad jos grožio paslaptis slypi aktyviame gyvenimo stiliuje. Išėjusi į pensiją, ji pradėjo važinėti riedučiais, o vėliau įvaldė ir dviratį. Sulaukusi 60 metų, žinoma baltarusė susidomėjo joga ir netgi pradėjo vesti užsiėmimus kitiems.

jaunystę

Annette Larkins (77 metai)

Majamio gyventoja žinoma toli už savo miesto ribų. Taip yra todėl, kad ji atrodo bent dvigubai jaunesnė, nei yra iš tiesų. Šios jaunatviškos išvaizdos priežastis yra speciali dieta. Faktas yra tas, kad Annette 35 metus valgo tik augalinį maistą. Daržoves, vaisius ir žoleles ji augina savo sode, kurį moteris vadina jaunystės versme.

Ellen Ector (65)

Kita amerikietė, kuri apgavo senatvę ir išlaikė neblėstančią jaunystę net būdama garbingo amžiaus. Moteris dėsto kūno rengybą ir net kuria savo internetines pamokas, kurias gali žiūrėti kiekvienas. Ellen ragina visas moteris: „Nepaverskite savo kūno sąvartynu, valgykite teisingai!

jaunystę

Ye Wen (50)

Ar galite patikėti, kad moteriai nuotraukoje yra 50 metų? Tobula oda, tarsi nulieta figūra, prabangūs plaukai jokiu būdu nesiejami su garbaus amžiaus moterimi. Tačiau Ye Wen laužo stereotipus apie jaunystę ir savo pavyzdžiu įrodo, kaip sportas keičia žmones. Įdomu tai, kad moteris prieš keletą metų plaukė per Malakos sąsiaurį ir Hangango upę Pietų Korėjoje.

Žvelgdami į šių moterų nuotraukas, negalite jų vadinti pagyvenusiomis. Jos atrodo tokios jaunatviškos, kad net 20-metėms merginoms sukelia pavydą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].