Drabužiai, kurių neturėtų būti save gerbiančios moters spintoje

Labai svarbu kartkartėmis peržiūrėti savo garderobą. Ne tik tam, kad pakeistumėte sezoninius daiktus, bet ir tam, kad atsikratytumėte nereikalingų drabužių. Juk nereikalingi drabužiai, kurių nedėvite, tik užima vietą ir apsunkina visą apsirengimą. Šiame straipsnyje mes jums pasakysime, kokie dalykai turėtų būti išmesti nedelsiant.

Drabužiai

NEPAGEIDAUJAMI DRABUŽIAI

Yra dalykų, kurių save gerbianti moteris niekada neturės spintoje. Jei ilgai neatnaujinote savo drabužių spintos, joje galėjo susikaupti daug nereikalingų dalykų, kurie seniai yra nereikalingi. Tik atsikratę seno, mes turime vietos naujam.

Drabužiai, kurių neturėtų būti save gerbiančios moters spintoje:

1. Apšiurę drabužiai. 

Be abejo, kai kurie daiktai tampa mylimais, todėl juos dažnai dėvime. Bet šiuo atveju jie greitai nusidėvi ir tampa negražūs. Ypač jei daikto kokybė nėra pati geriausia.

2. Per maži daiktai.

Jei saugote drabužius, tikėdamiesi numesti svorio, galite išeiti iš proto. Net jei pavyks sulieknėti, suknelė ar džinsai iki to laiko gali būti beviltiškai pasenę. O juk su tobula figūra norėsite naujų drabužių.

Drabužiai

3. Netinkamos spalvos ar stiliaus drabužiai.

Jei suprantate, kad tamsiai raudoni drabužiai jums visiškai netinka… Nustokite tikėtis, kad tai pasikeis. Ir apskritai nepirkite daiktų, kurie jums netinka.

4. Drabužiai su defektais.

Net maža dėmė ar mikroskopinė skylė sukels psichologinį diskomfortą. O trūkumai tikrai bus pastebėti. Jei trūkumo nepavyksta visiškai pašalinti, geriau atsisakyti tokio daikto.

5. Nepatogūs drabužiai.

Sijonas, kuris nuolat kyla į viršų, arba kelnės, trukdančios normaliai sėdėti, nėra jūsų draugai. Kai drabužiai sukelia nepatogumų, visos mūsų mintys ir dėmesys nukreipiami tik į šią problemą. Save gerbianti moteris to netoleruos. Drabužiai turėtų būti ne tik gražūs, bet ir patogūs.

6. Drabužiai, kurie turi blogus prisiminimus.

Jei jūsų spintoje vis dar kabo suknelė, kuria buvote pasipuošusi tą vakarą, kai vyras jus paliko, ir tai sukelia jums neigiamų emocijų, yra tik viena išeitis: atsikratyti šio daikto.

Drabužiai

7. Daiktai, kurie yra per pigūs arba per brangūs.

Save gerbianti moteris tikrai mėnesį nebadaus, kad nusipirktų rankinę, kurios negali sau leisti. Na, o su pigiais dalykais viskas aišku: itin žema kaina dažnai slepia žemą kokybę.

8. Drabužiai, kurie netinka pagal amžių.

Pasitikinčios moterys tinkamai įvertina savo amžių ir pagal tai renkasi drabužius.

Drabužių priežiūra

Žinoma, senus daiktus kartais tenka dėvėti ne iš gero gyvenimo. Ir ne visi turi priemonių nuolat atnaujinti savo garderobą. Na, šiuo atveju galioja paprasta taisyklė: geriau turėti mažiau daiktų, tačiau geros būklės. Visada geriausia nusipirkti megztinį, kuris tarnaus šimtą metų, o ne penkis pigius, kurie greitai virs skudurais.

Labai svarbų vaidmenį vaidina tai, kaip jūs prižiūrite savo drabužius: skalbiate, lyginate, ar tinkamai juos džiovinate. Nuo to tiesiogiai priklauso daiktų ilgaamžiškumas ir išvaizda.

Drabužiai

Na, o ką daryti su daiktais, kurių tikrai nebedėvėsite? Siųsti į šiukšliadėžę? Tikrai ne!

Laimei, mūsų laikais nereikalingų drabužių nereikia mesti į šiukšliadėžę. Pirma, tai visiškai nėra draugiška aplinkai, ir, antra, gaila išmesti gerus daiktus. Šiais laikais daugelis parduotuvių naudotus drabužius priima perdirbti. Taip pat yra vietų, kur galite nebereikalingus daiktus perleisti kitiems žmonėms.

Be to, svarbu paminėti, kad padori moteris yra daili ne tik išvaizda. Tai taip pat susiję su auklėjimu, manieromis, protu ir savigarba. Gerbkite ir mylėkite save, tada visas pasaulis jus pamils.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].