Stilistas puikiai pakeitė moters įvaizdį. Apžiūrėkite ir įvertinkite!

Mes daug ką laikome savaime suprantamais dalykais ir nieko nedarome, kad juos  pakeistumėme. Taip pat yra ir su sveikata, bet staiga vieną akimirką jūs pradedate vertinti tai, ko anksčiau nevertindavote. Minesotos gyventoja Lori, išvarginta gyvenimo sunkumų, nusprendė kreiptis į … stilistą, kad jai padėtų. Ilgą laiką moteris norėjo pasikeisti, tačiau niekaip neišdrįso. Pažiūrėkite, kaip puikiai stilistas atliko savo darbą!

Išdrįso pasikeisti

Gydytojai nustatė Lori blogą diagnozę, jos laukė ilgas gydymas. Ji ypač jaudinosi, kad negali būti su šeima per Kalėdas. Kokios šventės ligoninėje? Dėl terapinio gydymo jos plaukai pradėjo slinkti ir ji buvo visiškai atsiribojusi nuo aplinkinių, bet tada ji pasiryžo kovoti.

Kaip žinote, žmogaus išvaizda daro didelę įtaką jo psichinei būsenai. Lori nuvyko į garsųjį Hopkinso rajoną Minneapolio mieste, Minesotos valstijoje. Ten dirbantis stilistas yra tikras burtininkas. Kristoferis turi savo „YouTube“ kanalą, kuriame talpina savo darbo vaizdo įrašus.

Kitas žmogus

Lori pasakojo stilistui, kad ilgą laiką nebuvo pas kirpėją. Paskutinį kartą ji pati kirposi vonioje. Jos plaukai buvo labai nutriušę ir daugumą jų buvo nuslinkę. Hopkinso salone Lori pradėjo transformuotis. Kai atėjo į saloną, moteris turėjo ilgus plaukus, kurių galiukai buvo suskilinėję, o stilistas viską pakeitė.

Kristoferis labai sutrumpino jos plaukus, padarydamas juos iki pečių. Kaklas atsidarė, žvilgsnis iškart tapo gaivesnis. Plaukų spalvą taip pat reikėjo pakeisti. Rudi plaukai natūraliai nepabrėžė gražių Lori veido bruožų, o tik ją pasendino.

Po kirpėjo rankomis moteris virto kitu žmogumi. Tai jai suteikė daug laimės.

stilistas

Kosmetika vaidina svarbų vaidmenį

Salone moteriai buvo padarytas ir makiažas,kuris puikiai tiko pagal jos amžių. Jis pabrėžė geriausius Lori veido bruožus. Pudra paslėpė paraudusias dėmes ant odos. Akys pasidarė didesnės ir išraiškingesnės dėl akių kontūro pieštuko ir padažytų blakstienų. Makiažo meistrė parinko antakių pieštuką, kurio spalva sutapo su jos plaukų spalva.

O dar švelnūs, rausvi lūpų dažai ant lūpų – ir moteris tapo labai patraukli. Ji buvo sužavėta. Žinoma, grožio salone ji užsibuvo gana ilgai.

Interneto vartotojai džiaugėsi dėl Lori pasikeitimo ir gyrė Kristoferio darbą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].