Ši japoniška technika padės atsikratyti suglebusios odos ir raukšlių!

Japoniška technika „Asahi“ yra populiari visame pasaulyje. Limfmazgių masažas sumažina patinimą ir sulėtina veido odos senėjimą. Vaizdo įrašai su šia technika jau sulaukė daugiau nei 80 milijonų peržiūrų. Net visame pasaulyje garsios aktorės ir modeliai šią techniką laiko vienu svarbiausių odos priežiūros elementų.

Paruošėme instrukcijas, kaip pritaikyti šią techniką. Vos per kelias savaites ji pastebimai išlygins raukšles ir padės sustangrinti odą.

Keletas svarbių taisyklių

Šis masažas draudžiamas, jei sergate limfinės sistemos ligomis, kankina spuogai, yra pažeista oda, esate peršalęs ar sergate gripu ar kitomis ligomis, susijusiomis su limfine sistema.

Prieš procedūrą visada gerai nusiplaukite veidą ir rankas su muilu. Kad sumažintumėte odos trintį, naudokite natūralų aliejų ar kremą. Atlikdami masažo pratimus, turėtumėte pajusti pirštų daromą spaudimą. Tačiau jis neturėtų būti pernelyg stiprus, kad nesukeltų diskomforto. Masažuodami ausis, sritį po žandikauliu ir kaklu (ten, kur yra limfmazgiai), sumažinsite kraujospūdį.

Kiekvieną masažo judesį pakartokite 3 kartus (o tokioms probleminėms vietoms kaip kakta – 4 ar 5 kartus). Siekdami maksimalaus rezultato, „Asahi“ masažą atlikite kiekvieną dieną tuo pačiu metu.

Pagrindinis judesys

Abiejų rankų pirštus padėkite tiesiai po smilkiniais, šalia viršutinio ausies lanko krašto. Padarykite nedidelį spaudimą ir lėtai slinkite pirštais žemyn iki kaklo. Šis judesys suaktyvina limfos skysčio tekėjimą. Pakartokite 3 kartus masažo pradžioje. Tai yra pagrindinis viso masažo judesys.

Raukšlės po akimis

Švelniai prispauskite vidurinių pirštų pagalvėles prie abiejų akių išorinių kraštų. Taikykite pastovų spaudimą ir pirštais švelniai pastumkite žemyn apatinius vokus link vidinių akių kraštų. Padarykite trumpą pertraukėlę, tada pastumkite pirštus į viršų, nubrėžkite lanką po akimis ir grįžkite į išorinius akių kampučius. Tada vėl stumkite pirštus iš išorės į vidinį akių kampą.

Kakta

Prispauskite pirštus prie kaktos vidurio. Atlikite zigzago judesius nuo kaktos vidurio iki smilkinių.

Plotas aplink lūpas

Šioje masažo fazėje kiekvieną žingsnį reikia pakartoti 3–4 kartus, o paskui vėl atlikti pagrindinį judesį.

Padėkite rankas ant smakro. 3 pirštus prispauskite prie smakro centro ir stumkite juos puslankiu link viršutinio krašto. Prispauskite vidurinių pirštų pagalvėles prie nosies kraštų ir perkelkite pirštus puslankiu iki nosies viršaus ir atgal.

Slinkite pirštais nuo nosies kraštų iki skruostų.

T-zona

Uždėkite 3 pirštus ant smakro. Palaikykite pastovų spaudimą ir pirštais stumkite nosies linija į vidinius akių kampučius, vengdami lūpų. Slinkite pirštais nuo vidinių akių kampų link smilkinių.

Veido kontūras

Kairiuoju delnu švelniai prispauskite kairę žandikaulio pusę. Stumkite dešinę ranką nuo dešiniojo išorinio žandikaulio krašto iki taško, esančio žemiau vidinio akies kampo. Pirštais judėkite nuo išorinio akies kampo link smilkinių ir atlikite pagrindinį judesį dešinėje veido pusėje, viena ranka.

Dešine ranka švelniai prispauskite dešinę žandikaulio pusę ir kairiąja ranka pakartokite tuos pačius judesius.

Veido sritis

Padėkite rankas ant nosies kraštų ir švelniai spauskite tik 3 pirštais. Braukite pirštais išilgai skruostikaulių link smilkinių.

Priglauskite riešus prie smakro ir laikykite delnus atskirai. Prispauskite delnų kraštus prie smakro ir lūpų ir kelkite aukštyn. Eikite išilgai skruostikaulio iki smilkinių.

Skruostai

Padėkite rankas tokia pačia padėtimi, kokia buvo ankstesnio pratimo pradžioje. Galvą šiek tiek pakreipkite į priekį, švelniai prispauskite delno kraštą prie smakro. Stumkite delnus išilgai apatinio žandikaulio link ausies lankelių.

A zona

Padėkite nykščius po smakru. Likusius dešinės ir kairės rankos pirštus sudėkite ant nosies, kad sudarytų trikampio formą. Palikite nykščius vietoje, o likusius pirštus per skruostikaulius stumkite link smilkinių.

Svarbiausia masažo metu stebėti savo pojūčius. Masažas neturi būti nemalonus ar skausmingas. Sakoma, kad ši japoniška technika gali atjauninti veidą iki 10 metų.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].