Sausas šampūnas. Sužinokite, kaip tinkamai jį naudoti

Sausas šampūnas yra tikra revoliucija plaukų ir galvos odos švaros palaikymo srityje. Šis išradimas jau palengvino daugelio moterų gyvenimą.

Kaip naudoti sausą šampūną

Sausas šampūnas

Tai nereiškia, kad pats sausas šampūnas yra kažkas visiškai naujo. Tokie šampūnai buvo pradėti naudoti dar šeštajame dešimtmetyje Amerikoje. Tačiau jie buvo pagaminti šiek tiek kitaip ir naudoti buvo ne taip patogu.

Šiandien mes jums pasakysime, kokia tai priemonė, kaip teisingai naudoti sausą šampūną ir kaip jį pakeisti.

SAUSO ŠAMPŪNO PRIVALUMAI IR PATARIMAI, KAIP JĮ NAUDOTI

Sausas šampūnas

Sausas šampūnas yra konsistencija, primenanti miltelius, įdėtus į purškiamą skardinę. Šie milteliai purškiami ant plaukų šaknų.

Anksčiau ši priemonė buvo dedama į stiklainį su dangčiu, jį pritaikyti nebuvo taip patogu. Po pakuočių modernizavimo sausas šampūnas tapo geriausiu kiekvienos jaunos merginos draugu.

Jei manote, kad sausas šampūnas tinkamas tik šviesiems plaukams, galite nesijaudinti. Dabar jie gamina priemones tamsiems plaukams, kurios nepalieka šviesių dėmių ant plaukų.

Nors sausas šampūnas yra visiškai nepastebimas tiek ant šviesių plaukų, tiek ant kitos spalvos plaukų.

Sausas šampūnas

Kaip veikia sausas šampūnas? Milteliai, patekę ant šaknų ir galvos odos, aktyviai absorbuoja riebalus.

Šampūną reikia purkšti 10 cm atstumu nuo plaukų ir švelniai paskirstyti pirštais per galvą. Po to jį reikia iššukuoti tankiomis šukomis.

Šampūnas ne tik atgaivina plaukus, bet ir suteikia jiems apimties. Daugelis jį naudoja ant švarių plaukų, norėdami sukurti gražią šukuoseną.

Kaip dažnai naudoti sausą šampūną? 

Atsakymas: taip dažnai, kaip reikia!

Sausas šampūnas

Jis padės, jei eisite į pasimatymą vakare ir tiesiog, kai nėra laiko plauti galvą. Tai taip pat tinka moterims, kurios yra įpratusios plauti galvą kiekvieną dieną, tačiau nori atsikratyti šio įpročio.

Dauguma šiuolaikinių šio šampūno versijų turi nuostabų kvapą, o plaukai po naudojimo yra lengvi ir purūs.

Jei bijote, kad produktas padarys jūsų plaukus sunkesnius, galite atsipalaiduoti ir drąsiai juos pirkti.

Šampūnas puikiai tinka ploniems neklusniems plaukams, nes padeda jiems suteikti formą, o plaukai geriau atrodo. Panaudojus šį šampūną, plaukai atrodo daug storesni.

Sausas šampūnas

Nenaudokite per daug produkto. Jo užpurkšti užtenka gana nedaug, o jei rezultatas jūsų netenkina, pakartokite.

Daugelis įprastų šampūnų gamintojų jau yra išleidę savo produktų linijas, kurie iš tiesų efektyviai susidoroja su savo užduotimi.

KAS GALI PAKEISTI SAUSĄ ŠAMPŪNĄ

Miltai taip pat gerai sugeria riebalus. Labiau tinka šviesiems plaukams. Galite naudoti rupius miltus, jie bus mažiau pastebimi ant plaukų.

miltai

Kakavos milteliai idealiai tinka tamsiems plaukams, tačiau būtina naudoti variantą, kuris tinka kepimui. Ji valo ir suteikia plaukams neprilygstamą šokolado aromatą.

Sausas molis- ši natūrali priemonė turi daug naudingų savybių, taip pat puikiai valo galvos odą. Puikiai tinka raudonų ir rudų plaukų savininkėms.

sausas molis

Kūdikių pudra priemonė, kurias naudojo mūsų močiutės. Talkas puikiai pašalina riebalų likučius ir nešvarumus. Vieno šaukštelio pakaks visai galvai.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].