Dauguma moterų nėra pasirengusios susitaikyti su faktu, kad jos pradeda senti, todėl gana dažnai pasitelkiami į pagalbą įvairūs produktai, kurie padeda kovoti su raukšlėmis. Brangios kosmetinės procedūros, injekcijos, serumai, kremai… Turbūt kiekviena moteris yra išbandžiusi bent vieną išvardintų priemonių. Vis dėlto, kovojant su raukšlėmis tikrai nebūtina išleisti krūvos pinigų: puikaus rezultato galite pasiekti naudodamos tokias priemones, kurių galima rasti kiekvienuose namuose.

REKLAMA

Šio pratimo mane išmokė kolega, kuri, būdama 45 metų, atrodo ne vyresnė nei 30 metų. Pasak jos, rezultatą galima pastebėti jau po 7-10 dienų nuo šios praktikos pradžios. Išbandžiusi šį metodą galiu drąsiai teigti, kad jis tikrai veikia. Išbandykite ir jūs!

Pratimai nuo raukšlių veidui ir kaklui

Pirmasis jaunystės išsaugojimo pratimų paminėjimas datuojamas 1710 m. XX amžiaus pradžioje tai ir vėl sulaukė nemažo susidomėjimo, o šiandien tokią praktiką renkasi ne taip ir mažai žinomų žmonių, pavyzdžiui, Reese Witherspoon, Jennifer Lopez, Halle Berry, ir t.t.

REKLAMA

Šiam pratimui reikės didelio, minkšto rankšluosčio ir dantų šepetėlio:

1. Susukite rankšluostį ir uždėkite ant kaklo. Abu rankšluosčio galai turi nusileisti ant krūtinės. Jei rankšluostis yra per mažas, galite susukti du rankšluosčius.

2. Suimkite rankšluosčio galus ir atpalaiduokite kaklą.

REKLAMA

3. Paimkite dantų šepetėlį ir lūpomis suspauskite rankenėlę, kad ji būtų horizontalioje padėtyje. Šereliai turi būti nukreipti į viršų. Turėtumėte jausti nedidelį spaudimą.

REKLAMA

4. Šepetėlį turite laikyti tik lūpomis, kurios turi būti sučiauptos, bet atpalaiduotos.

5. Užsimerkite, atpalaiduokite akių vokus.

REKLAMA

6. Kvėpuokite tolygiai ir giliai, toliau laikydami šepetėlį. Tai gana sudėtinga užduotis, nes tokioje būsenoje jaučiama viso veido paviršiaus vibracija. Kvėpuokite toliau tuo pačiu ritmu. Atlikite bent 5 įkvėpimu/iškvėpimus. Su laiku pageidautina atlikti 15 įkvėpimų/iškvėpimų.

7. Dabar pabandyti lūpomis išgauti garsą “tpru”, lyg stabdytumėte arklį. Ši savotiška vibracija leidžia atpalaiduoti veido ir kaklo raumenis. Jei atliekate šį pratimą pirmą kartą, išleiskite 1…2 tokius garsus. Vėliau garsų skaičių didinkite iki 5.

REKLAMA

8. Pratimą užbaikite palaipsniui. Pirmiausia atsimerkite, o tuomet išimkite dantų šepetėlį.

Šią mankštą reikėtų atlikti  2-3 kartus per savaitę.  Nepamirškite, kad veido raumenims reikia leisti pailsėti, tačiau šį pratimą galite atlikti reguliariai.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].