Pirmąjį 2023 m. mėnesį visi nori atrodyti puikiai. Nauja šukuosena ne tik padidins patrauklumą, bet ir padės susidoroti su daugybe problemų. Renkantis laiką apsilankymui kirpykloje, verta atsižvelgti į Mėnulio kalendorių.

REKLAMA

Plaukų energija yra unikali, ją galima sustiprinti gerai juos prižiūrint. Paprasti liaudiški receptai, padės išlaikyti plaukų jėgą ir blizgesį bei atsikratyti problemų dėl išsišakojusių galiukų. Ekspertai rekomenduoja atsižvelgti į Mėnulio fazes, kad kiekviena šukuosena ne tik džiugintų akį, bet ir pritrauktų teigiamų pokyčių į gyvenimą.

REKLAMA

Sausio 1, 2 d.: pirmąsias Naujųjų metų dienas augantis Mėnulis praleis Jaučio žvaigždyne. Šis laikas tinkamas pakeisti įvaizdį ir atnaujinti šukuoseną. Plaukų kirpimas padės atsikratyti nuovargio ir suteiks optimizmo.

Sausio 3, 4 ir 5 d.: šias dienas augantis Mėnulis praleis Dvynių žvaigždyne. Šiuo laikotarpiu kirpimas yra gana nenuspėjamas. Tikėtina, kad po kirpyklos rezultatas greitai nepatiks, todėl astrologai rekomenduoja neskubėti ir skirti laiko plaukų priežiūrai.

REKLAMA

Sausio 6, 7 d.: Mėnulio augimas tęsiasi, sausio 7 dieną Vėžio žvaigždyne bus pilnatis. Šis laikas netinkamas plaukams kirpti, tai gali sukelti ne tik nuotaikų kaitą, bet ir plaukų būklės pablogėjimą.

Sausio 8, 9 ir 10 d.: Mėnulis pradeda mažėti, pereidamas į Liūto žvaigždyną. Šios dienos taip pat ne pačios palankiausios šukuosenos keitimui. Nusprendusieji šiomis dienomis pasidaryti naują šukuoseną turi būti pasiruošę nenumatytiems įvykiams ir nedideliems rūpesčiams.

REKLAMA

Sausio 11, 12 d.: mažėjantis Mėnulis persikelia į Mergelės žvaigždyną, šios dienos bus sėkmingos įvaizdžio keitimui. Nauja šukuosena teigiamai paveiks energiją ir nuotaiką, taip pat padės įgyti pasitikėjimo savimi ir atsikratyti erzinančių žmonių.

Sausio 13, 14 ir 15 d.: Mėnulis pereina į Svarstyklių ženklą. Šis laikas gana impulsyvus, todėl nėra prasmės keisti šukuoseną. Astrologai rekomenduoja apgalvoti savo sprendimą ir neskubėti pas stilistą.

REKLAMA

mėnulio

Sausio 16, 17 d.: mažėjantis Mėnulis Skorpiono ženkle – tinkamas metas keisti įvaizdį. Plaukai ataugs lėčiau, vadinasi, pasirinktas kirpimas išliks ilgai. Taip pat bus naudingos stiprinančios kaukės, kurios teigiamai paveiks galvos odą.

REKLAMA

Sausio 18, 19 d.: Mėnulis Šaulio žvaigždyne, tad nėra pats tinkamiausias metas drastiškiems pokyčiams. Šiuo metu plaukus kirpti galima, bet naujos šukuosenos geriau nesidaryti. Sėkmę atneš plaukų galiukų kirpimas.

Sausio 20, 21 d.: Mėnulis pereina į Ožiaragio žvaigždyną, sausio 21 dieną bus jaunatis. Šis laikas netinkamas kirpimui dėl didelės tikimybės susilpninti biolauką ir pritraukti daug smulkių problemų.

REKLAMA

Sausio 22, 23 d.: savo augimo pradžią Mėnulis praleis Vandenio žvaigždyne. Šiomis dienomis naujas kirpimas garantuos sėkmę tiems, kurie pasiruošę drastiškiems pokyčiams ir nebijo gyvenime naujovių.

Sausio 24, 25 d.: Mėnulis Žuvų ženkle – ne pats tinkamiausias metas kardinaliai keisti įvaizdį ir gyvenimo būdą. Naujas kirpimas bus tinkamas, jei pasirinksite klasikinius variantus arba kirpsite plaukus taip pat, kaip anksčiau.

REKLAMA

Sausio 26, 27 d.: Mėnulis pereina į Avino žvaigždyną ir ši sąjunga neturės gero poveikio nuotaikai. Astrologai rekomenduoja atsisakyti įvaizdžio keitimo ir darytis procedūras.

Sausio 28, 29 d.: Mėnulis Jaučio žvaigždyne – puikus metas apsilankyti pas stilistą. Nauja šukuosena sugrąžins optimistinį požiūrį, taip pat padės susidoroti su iškylančiais sunkumais.

REKLAMA

Sausio 30, 31 d.: augantis Mėnulis paskutines sausio dienas praleis Dvynių ženkle. Šiomis dienomis kerpant plaukus yra didelė tikimybė patirti stiprius nuotaikos svyravimus. Jei nėra rimto poreikio, plaukų kirpimą reikia atidėti, skirkite laiko ramybės atkūrimui.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.