Žili plaukai yra nauja tendencija. Tiesiog pažvelkite į šio meistro darbą

Prieš trejus metus klientė kreipėsi į Kalifornijos koloristo Jacko Martin saloną. Ji pasakojo, kad jos plaukai žili ir jau daugelį metų moteris juos dažė namuose kas 3-4 savaites, tačiau dabar yra pensininkė, daugiau laiko praleidžia gamtoje ir nenori tiek daug laiko skirti dažymui. “Gal galėtumėte man padėti?” paklausė moteris.

Martinas sutiko. Jie sutarė, kad ji turėtų dažyti plaukus sidabriniais dažais, kurie suteiks natūraliai pilkai spalvai daugiau blizgesio, bet tuo pačiu atleis nuo būtinybės reguliariai dažyti.

plaukai

Moteris džiaugėsi rezultatu. Martinas paskelbė transformacijos nuotrauką savo „Instagram“ paskyroje, tačiau pastaruoju metu nuotrauka buvo vėl aptariama ir dėl rimtos priežasties: jis yra tikras žilų ir sidabrinių plaukų meistras.

„Klientai su natūraliai pilkais plaukais lankosi pas mane 2–3 kartus per metus, o ne kas keletą savaičių“, – sako Martinas.

Tai labai patogu ir leidžia neatsisakyti natūralių žilų plaukų.

Vienas apsilankymas paprastai trunka apie 10 valandų. Martinas sako, kad pirmiausia naudoja priemones, kad pašalintų visus kitų dažų pėdsakus. Tuomet, neliesdamas žilų šaknų, jis balina likusius plaukus, kad paruoštų juos naujai sidabro spalvai.

Kitas – ir svarbiausia – jis pasirenka naują spalvą pagal natūralų pilką atspalvį. Jis prašo klientų ateiti su natūraliomis šaknimis, kurios užaugo 8–10 cm, kad galėtų pamatyti natūralią plaukų spalvą. Tada jis atkuria tai ant visos galvos.

plaukai

„Kai kurių klientų plaukai priekyje yra druskos ir pipirų atspalvio, o nugaroje – tamsesni. Tuomet pridedu ir tamsią spalvą, kad atspalvis atkartotų natūralų “, – aiškina jis.

Po dešimties valandų klientas palieka saloną su ryškesne savo natūralios spalvos versija.

Pasigrožėkite meistro darbu:

1.

2.

plaukai

3.

4.

plaukai

5.

6.

plaukai

7.

8.

plaukai

9.

10.

plaukai

11.

12.

plaukai

13.

14.

plaukai

15.

16.

plaukai

17.

18.

plaukai

19.

20.

plaukai

21.

22.

plaukai

23.

24.

plaukai

25.

26.

plaukai

27.

28.

plaukai

29.

30.

plaukai

31.

32.

plaukai

Ar jums patinka ši tendencija?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].