Trumpų vasarinių plaukų kirpimų pasirinkimas. Atsinaujinkite!

Šis trumpas plaukų kirpimas puikiai atrodo tiek tiesiais, tiek banguotais plaukais. Be to, trumpas kirpimas vėl grįžta į madą ir žada būti šios vasaros tendencija.

plaukų

TRUMPAS PLAUKŲ KIRPIMAS VĖL TAPO MADINGAS

Iki šios dienos vykti į kirpyklą buvo rizikinga. Tie, kurie karantino metu buvo sąžiningi, kaip niekad nori kažko naujo. Po ilgos izoliacijos sunku sulaukti, kol atsinaujinsite. Be to, dabar vasara – norisi pasidaryti trumpą ir lengvą kirpimą.

View this post on Instagram

Buttoned knit top #zarawoman Thank you @frejabeha.erichsen

A post shared by ZARA Official (@zara) on

Grožio salono direktorė Maria Baras pasidalino su mumis savo mintimis apie artėjančią trumpų plaukų tendenciją: „Po izoliacijos mes nesijaučiame gerai. Ilgą laiką mums buvo patogu ir norėtume, kad taip išliktų. Iš to, ką matau, norime tokio kirpimo, kuriame nebūtų ryškaus skyrimo, kurio nereikia tiksliai atskirti, o tiesiog šukuoti. Be to, dabar, kai žmonės plauna plaukus beveik kiekvieną dieną, mums reikia paprasto, bet stilingo kirpimo. “

View this post on Instagram

MUNTHE SS19

A post shared by Freja Beha Erichsen (@frejabeha.erichsen) on

Beje, šį sezoną populiarėja kirpimas, kaip ir Freya Behi Eriksen, kuris buvo „Zara 2020“ kalatoge. Šios šukuosenos bruožas yra atviros ausys. Kirpimas atrodo labai gerai tiesiems plaukams ir efektyviai ant banguotų plaukų.

„Techniškai tai labai gražu. Kirpimas uždengia žandikaulį, palikdamas kaklą atvirą “, – sako stilistas. Ši šukuosena idealiai tinka vidutinio tankumo plaukams ar net kirpimui ant plonų plaukų. Jei turite storus plaukus, galite susidurti su nekontroliuojamo apimties problema. Tačiau viskas yra individualu: geras profesionalas visada gali pritaikyti šukuoseną pagal jūsų plaukų tipą.

View this post on Instagram

JOIN LIFE SS20. Looking for new processes and raw materials to help us produce our products more responsibly. #joinlife Thank you @frejabeha.erichsen

A post shared by ZARA Official (@zara) on

View this post on Instagram

JOIN LIFE SS20. The use of raw materials such as ecologically grown cotton, TENCEL™️ or recycled fibres helps us to reduce the environmental impact of our products. #joinlife Thank you @frejabeha.erichsen

A post shared by ZARA Official (@zara) on

Beje, patogiausias dalykas tokiame kirpime yra tai, kad jums praktiškai nereikia jų šukuoti. Pakanka suteikti šiek tiek tekstūros aerozoliu su jūros druska ir leisti plaukams išdžiūti saulėje. Jei turite banguotus plaukus, vaizdas bus kaip Freya nuotraukoje žemiau.

View this post on Instagram

ZARA FW 19 🖤

A post shared by Freja Beha Erichsen (@frejabeha.erichsen) on

View this post on Instagram

@wsjmag september 18 🌙

A post shared by Freja Beha Erichsen (@frejabeha.erichsen) on

Tiesius plaukus geriau purkšti aerozoliu. Džiovinimo metu plaukai gali būti šiek tiek pavelti, kad būtų tūrio. Pagrindinis šio kirpimo dalykas yra poveikis, kurį jūs neseniai išlipote iš lovos. Taip šiuolaikinė mada palengvina mūsų gyvenimą ir tuo pačiu leidžia mums atrodyti labai stilingai.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].