Tai yra pačios dažniausios klaidos, kurias daro moterys, bandydamos paslėpti savo žilus plaukus.

REKLAMA

Kiekvienas žmogus pats sprendžia, ar jam reikia slėpti savo žilus plaukus, ar ne. Tačiau jei nusprendėte pasirinkti plaukų dažymą, vertėtų nepamiršti kelių dažniausiai daromų klaidų. Štai kokios jos yra ir kaip jų išvengti arba ištaisyti negražiai atrodančius plaukus.

Pasirinkote per daug tamsų atspalvį

REKLAMA

Siekdami visiškai paslėpti savo žilus plaukus, daugelis žmonių renkasi atspalvį, kuris yra per tamsus ir per ryškus jų veido spalvai ar odos tonui. Geriau tokiu atveju pradėti nuo šviesesnių atspalvių ir palaipsniui ryškinti spalvą, dažymas po dažymo, kol veidrodyje pamatysite idealų, jums tinkamą atspalvį.

REKLAMA

Per ilgai laikote dažus ant plaukų

Dažnai nesąmoningai išgaunamos per ryškios ar net nenatūralios spalvos, nes ignoruojame ant dažų pakuotės esančias instrukcijas ir per ilgai laikome dažus ant galvos. Jei taip jau atsitiko, geriausia tai susitvarkyti grožio salone.

REKLAMA

Nenaudojate tonerio

REKLAMA

Toneris yra svarbus dažymo proceso etapas, tačiau pirmą kartą arba retai plaukus dažantys žmonės dažnai šį etapą praleidžia. Toneris naudojamas nepageidaujamiems atspalviams (geltoniems, rausviems, žalsviems ir kt.) neutralizuoti ir gali turėti didelės įtakos galutiniam rezultatui. Jei jį naudosite reguliariai, plaukų spalva atrodys tolygesnė ir natūralesnė.

Perkate alkoholio pagrindu pagamintus dažus

REKLAMA

Plaukų dažymas dažais, kurių sudėtyje yra alkoholio, gali labai pakenkti plaukams, todėl jie tampa labai sausi ir trapūs. Saugokite plaukus nuo alkoholio ir kuo mažiau naudokite sintetinių ingredientų, nes natūralūs produktai mažiau kenkia plaukams.

Per dažnai dažote plaukus

REKLAMA

Jei neseniai pradėjote žilti, tikriausiai norėsite nusidažyti kiekvieną naują savo žilą plauką. Tačiau saugokitės: per dažnas dažymas (net ir natūralia spalva) gali labai pakenkti plaukų kokybei.

Taip pat saugokitės dažnos ir drastiškos atspalvių kaitos. Jei pradėsite keisti vieną spalvą po kitos, ypač jei spalva pernelyg skiriasi nuo natūralios, ne tik sugadinsite plaukus, bet ir galiausiai turėsite kitokią spalvą, nei manėte, kad pavyks išgauti.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.