Britų rašytoja ir tinklaraštininkė Chessie King nusprendė savo vestuvių ceremonijoje dalyvauti nepasidažiusi. Moteris nenorėjo savo grožio slėpti po „tonomis“ kosmetikos.

REKLAMA

Savo įraše, kuris sulaukė daugiau nei 60 tūkstančių patiktukų, Chessie paaiškino, kad 2020-ųjų gegužę atsisakė dekoratyvinės kosmetikos, ir pagaliau pamilo savo išvaizdą. Iki tol ji rinkdavosi gana sunkų makiažą, kuris paslėptų spuogus, ir nuolat jaudinosi, ar atrodo gerai.

https://www.instagram.com/chessieking/?utm_source=ig_embed&ig_rid=1029f7f2-567c-4fa9-8c81-e967448ac08e

„Jei prieš 2 metus būčiau sau sakiusi, kad pagalvosiu, ar darytis vestuvinį makiažą, ar ne, būčiau tik nusijuokusi… Bet dabar, žvelgdama atgal, suprantu, kad labiau jaudinausi dėl to, kaip atrodau su makiažu, nei dabar be makiažo. Vis galvojau: tu žiūri į mano akių šešėlius. Gal jie susitepė?“ – rašė tinklaraštininkė.

„Kaip mano veidas atrodys per vestuves, yra mažiausiai svarbus klausimas. Tiesiog noriu stipriai apkabinti savo svečius ir nesijaudinti, ar makiažas nepaliks dėmės ant svečių suknelių ar kostiumų”, – sako moteris.

REKLAMA

Chessie sekėjams labai patiko šis moters sprendimas. Jos įrašas sulaukė didžiulio palaikymo:

„Vestuvių dieną taip pat nesiruošiu dažytis!“

„Prieš pandemiją visada dažydavausi. Dabar jau nebe.”

„Niekada nepagalvojau apie tai, kiek laiko praleidžiu nerimaudama dėl ​​savo išvaizdos, kai esu pasidažiusi“.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].