Nereikalingas makiažas. Kur jį galima dėti ar panaudoti?

Makiažas yra neatsiejama moterų kasdienybės dalis, tačiau daugeliui teko susidurti su jo pertekliumi. Formuojant pagrindinį dekoratyvinių gaminių arsenalą, atsiranda nemažas kiekis produktų, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių netiko. Bet ką daryti, jei gaila su jais atsisveikinti?

KOKĮ MAKIAŽĄ NAUDOTI?

Bent kartą per šešis mėnesius būtina atidžiai stebėti visų makiažo ir odos priežiūros priemonių galiojimo laiką ir pokyčius (kvapas, spalva, konsistencija). Todėl prieš pašalindami nereikalingą kosmetiką, atkreipkite į tai dėmesį. Dabar mes suprasime, kokie yra sprendimų variantai kiekvienu iš šių atvejų.

Jei pasibaigė galiojimo laikas

Išmeskite

Šis metodas, be abejo, yra lengviausias. Bet pirmiausia įsitikinkite, kad produktas jums tikrai nenaudinga.

Duokite vaikui žaidimams

Įsivaizduokite, kaip būtų puiku, jei vaikystėje jums būtų pasiūlyta piešti lėlėms makiažą su mamos akių šešėliais. O dažyti popierių lūpų dažais? Vaikas bus patenkintas!

makiažas

Įsitraukite į kūrybiškumą

Senus nagų lakus galima naudoti mediniams ruošiniams ar nuotraukų rėmeliams dengti. Plaukų lakas puikiai fiksuoja tam tikras spalvas, tokias kaip guašas. Akių šešėliai taip pat gali būti naudingi piešiant ar dekoruojant gaminius.

Naudokite batams

Ekonomiškiausi gali naudoti netinkamus kremus batų blizginimui. Rezultatas nebus blogesnis nei naudojant specialius įrankius.

JEI PRODUKTO GALIOJIMO LAIKAS NEPASIBAIGĘS

Aukštos kokybės makiažas gali būti dovanojamas mamai, draugei, seseriai ar draugui.

Jei turite per daug rankų kremų, palikite juos darbe ar automobilyje, kad galėtumėte juos ten naudoti.

Nusipirkę naują, tačiau netinkamą priemonę galite pabandyti ją parduoti. Tikėtina, kad yra norinčiųjų nusipirkti šiek tiek pigiau nei parduotuvėje.

Nedvejodami galite naudoti savo rankoms ar kojoms netinkamą makiažą . Kadangi veido oda yra ypač jautri, alerginė reakcija (jei tokia bus) šiose kūno vietose neatsiras.

makiažas

Protinga naudoti nereikalingą šampūną skutimuisi, rankų plovimui ar kaip vonios putas.

Dušo želė, kuri nepateisino lūkesčių, gali būti lengvai naudojama kaip skystas muilas, taip pat ir vonios putos.

Tik nedaugelis žino, tačiau naudodamiesi senu tušo šepetėliu galite puikiai modeliuoti antakius.

Kvėpinkite automobilio saloną ar namus senu tualetiniu vandeniu .

Intensyvus veido šveitiklis naudingas kūnui ir kulnams.

Tikimės, kad šie paprasti patarimai padės jums pagaliau atlaisvinti lentynas nuo indelių, stiklainių ir makiažo dėžučių.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].