Mergina vos nenumirė, nes darydama makiažą nesilaikė higienos taisyklių

Daugelis mergaičių nekantrauja pradėti naudotis mamos veido dažais. Ateis diena, kai jos užaugs ir kaip profesionalės paims teptukus ir kempinėles į rankas. Tačiau motinos ne visada atkreipia dėmesį į vieną dalyką. Tai yra higienos taisykles darantis makiažą.

REKLAMA

Visi žino, kad dažus reikia kruopščiai nuplauti nuo veido, odą sudrėkinti ir nuprausti. Deja, kartais moterys nesuvokia, koks pavojus kyla, dažant veidą neplautais teptukais ir kempinėlėmis.

Kas nutinka, jei neplaunate makiažo teptuko?

REKLAMA
  • Ne tik kaupiasi bakterijos, bet ir dulkės bei kiti nešvarumai.
  • Visi šie dalykai gali sukelti spuogus.
  • Arba dirginti odą.
  • Nešvarūs šepetėliai užveria poras.
  • Taip pat kyla virusinių ar bakterinių infekcijų pavojus.
  • Net kirmėlės gali veistis labai nešvariuose šepetėliuose.
  • Nešvarūs šepetėliai blogina makiažo kokybę. Pavyzdžiui, neišgausite norimos spalvos.
  • Jie neduoda norimo rezultato.

Iš pirmo žvilgsnio šis įspėjimas gali pasirodyti labai nerimtas, nes pats žodis kosmetika reiškia ką nors padaryti gražų, todėl rečiau kelia blogų minčių. Tačiau pavojus yra tikras. Ši istorija patvirtina, koks pavojingas gali būti nešvarus teptukas.

REKLAMA

21-erių Katie Wright pažeidė dvi higienos taisykles. Ji neplaudavo teptukų ir išspausdavo spuogus. Vieną dieną prie antakių ji pastebėjo paraudimą. Panašėjo į didelį spuogą, todėl ji pamanė, kad reikia išspausti. Tačiau padėtis ne pagerėjo, o pablogėjo. Merginos veidas ne tik visiškai ištino, bet ir pradėjo skaudėti.

REKLAMA

Katie nuvyko į ligoninę ir ten nustatė, kad jos žaizdos nėra spuogai. Jai buvo diagnozuotas ūmus odos bėrimas. Jei Katie nebūtų atvykusi į ligoninę, uždegiminė liga būtų paūmėjusi ir ji būtų praradusi regėjimą ar net būtų galėjusi numirti.

makiažas

REKLAMA

Pasak Katie, tai sukėlė antakių šepetėlis, kurio ji niekada neplaudavo. Net jei reguliariai plaunate veidą, gerai nusivalote makiažą, naudojate brangias kosmetikos priemones ir tepate drėkinamuosius kremus, prisiminkite, kad svarbiausia yra reguliariai valyti šepetėlius ir kempinėles.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.